Zonguldak, sürdürülebilir enerji kaynaklarına olan ilgiyi arttıran gelişen kentler arasında öne çıkıyor. Bu eğilim, özellikle elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla daha da güçleniyor.

Zonguldaklılar için elektrikli araçlarını şarj etmenin en pratik yolu ise doğru konumda bulunan şarj istasyonlarını bilmektir.

Kanal46.com ekibi olarak; bu haberimizde, Zonguldak'ta elektrikli araç sahiplerinin sıkça sorduğu "Zonguldak elektrikli araç şarj istasyonu nerede?" sorusunun cevaplarına odaklanacağız.

UEFA KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI İZLE: Türkiye - Macaristan maçı saat kaçta, hangi kanalda? UEFA KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI İZLE: Türkiye - Macaristan maçı saat kaçta, hangi kanalda?

ZONGULDAK'TA ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI NERELERDE?

Zonguldak, elektrikli araç kullanıcıları için birçok şarj istasyonuna ev sahipliği yapıyor. İşte Zonguldak'ta bulunan önemli elektrikli araç şarj istasyonları:

1. ZES ELEKTRİKLİ ŞARJ İSTASYONU

Adres: İncivez Mah, Burda AVM, Milli Egemenlik Cd. No:130, 67100 Zonguldak Merkez/Zonguldak

2. GÜRAY ALPAY PETROL ŞARJ İSTASYONU

Adres: İstanbul Cd. No:60, 67900 Çaycuma/Zonguldak

3. MÜFTÜ EREYLİN AVM ŞARJ İSTASYONU

Adres: Erdemir Cd. No:160, 67300 Ereğli/Zonguldak

Zonguldaklı elektrikli araç sahipleri, bu istasyonlardan birini tercih ederek şehir içinde ve çevresinde kolayca şarj işlemlerini gerçekleştirebilirler. Sürdürülebilir enerjiye olan bu artan ilgi, kentteki çevresel farkındalığı ve temiz ulaşımı teşvik ederek Zonguldak'ın geleceğini şekillendiriyor.

Kaynak: Kanal 46