KİÜ, Başkonuş Yaylası Tesisleri ve Orkis Palace Termal Hotel Personeline Eğitim Verecek KİÜ, Başkonuş Yaylası Tesisleri ve Orkis Palace Termal Hotel Personeline Eğitim Verecek

Hava durumu Tekirdağ'da olumsuz etkiler yaratmaya devam ediyor. Kar yağışının başlamasıyla birlikte gözler, okulların tatil durumuna çevrildi.

Yurdun farklı kesimlerinde etkili olan olumsuz hava koşulları, Tekirdağ'ı da uyarı verilen şehirler arasında yerine getirdi.

Peki, yarın Tekirdağ'da okullar tatil mi? İşte detaylar!

YARIN TEKİRDAĞ'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Meteoroloji raporlarına göre, yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ve Şarköy ilçelerinde 09 Ocak 2024 Salı günü temel eğitim ve ortaöğretim okullarında taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için eğitim öğretime öğleden sonra ara verilecektir. Malkara ilçesinde ise 09 Ocak Salı günü taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için öğleden sonra ve 10 Ocak 2024 Çarşamba günü resmi ve özel tüm temel eğitim ve ortaöğretim okullarında 1 gün süreyle tatil ilan edilmiştir. Muratlı ilçesinde ise 09 Ocak Salı günü öğleden sonra ve 10 Ocak 2024 Çarşamba günü resmi ve özel tüm temel eğitim ve ortaöğretim okulları 1 gün süreyle tatil edilmiştir.

23 KENT İÇİN SARI UYARI: YARIN DİKKAT!

Sadece Tekirdağ değil, Türkiye genelinde birçok şehir olumsuz hava koşullarıyla mücadele ediyor.

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Edirne, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ve Düzce illeri için yarın sarı uyarı verildi. Vatandaşlar, kar ve olumsuz hava koşullarına karşı dikkatli olmaya davet ediliyor.