Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde Yeniden Refah'tan belediye başkanı seçilen Mehmet Akpınar, Kanal 46 & Moderatör TV'ye özel açıklamalarda bulundu

HIZLI BAŞLANGIÇ, YOĞUN HİZMET

Başkan Akpınar, "Tabii ki hızlı başladık ama 15 beş aydır hizmet edilmeyen bütün mahallelerimizde parklarımız harabeye dönmüş durumda. Sokaklarımız çukurlar açılmış durumda." diyerek ilçenin önceki durumuna dikkat çekti.

Yerinde Dönüşümde Engeller Kaldırılıyor! Kahramanmaraş'ta Yeni Müteahhitlik Sistemi Yerinde Dönüşümde Engeller Kaldırılıyor! Kahramanmaraş'ta Yeni Müteahhitlik Sistemi

105 MAHALLEYE AYNI ANDA HİZMET

Yoğun bir çalışma temposuyla harekete geçen Akpınar ve ekibi, 105 mahalleye aynı anda hizmet götürmeye başladı. Fen İşleri Müdürlüğü, park bahçe müdürlüğü ve çevre koruma ve temizlik müdürlükleri koordineli bir şekilde çalışarak parkların yenilenmesi, sokakların onarımı ve genel temizlik gibi konularda önemli bir mesafe kat etti.

BEYAZ MASA: HALKLA İLETİŞİM ON TARAFTA

Halkla iletişime büyük önem veren Akpınar, "Tabii ki biz hizmet ettikçe tavsiyeler de almaya, talepleri de almaya devam ediyoruz." dedi ve bu amaçla "Beyaz Masa" uygulamasını başlattıklarını açıkladı. Bu uygulama sayesinde vatandaşlar, belediye hizmetlerine dair istek ve önerilerini kolayca iletebiliyor.

BAŞKAN AKPINAR: PERSONELİMİZ HİZMETTEN ZEVK ALIYOR

Başkan Akpınar, çalışanlarının motivasyonunun ve iş sevgisinin kendisini de motive ettiğini vurguladı. "Neden? Başkan aralarında. Başkan hallerini hatırlarını soruyor. Biz asla bir kıyım yapmadık ve yapmayacağız." diyerek personele verdiği değerini ve önemini de ortaya koydu.