CHP’li Yazgan’dan 24 Temmuz Basın Bayramı’nda yerel basın için yasa teklifi CHP’li Yazgan’dan 24 Temmuz Basın Bayramı’nda yerel basın için yasa teklifi

Afyonkarahisar'ın Merkeze bağlı Çayırbağ beldesi Uğur Mahallesi'nde, bir aileden 3'ü kadın toplam 4 kişi, bilinmeyen bir nedenle silahla vurularak hayatını kaybetti. Olay, korkunç detaylarıyla birlikte şehri sarstı.

OLAY YERİNE JANDARMA VE SAĞLIK EKİPLERİ SEVK EDİLDİ

Uğur Mahallesi'nde bulunan bir evden yükselen silah sesleri, çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine hemen jandarma ve sağlık ekipleri yönlendirildi. İlk incelemeler, aynı aileden Havva Ş, babası Adem Ş, annesi Cemile Ş. ve anneannesi Emine T'nin silahla vurularak öldürüldüğünü ortaya koydu.

ESİNİN ESKİ EŞİ ŞÜPHELİ OLARAK ARANIYOR

Şüphelinin, Havva Ş'nin eski eşi Mert Muharrem T. olduğu belirlendi. Boşanan çiftin 2019 yılında bir televizyon programında çocukların velayeti konusunda karşı karşıya geldikleri öğrenildi.

KATİL YAKALANDI

Olay sonrası kaçan katil zanlısı M.M.T., merkeze bağlı Kışlacık köyü yakınlarında saklandığı barakada jandarmanın takibi sonrası yakalandı. Gözaltına alınan M.M.T.’nin jandarmada sorgusuna başlanacağı kaydedildi.

  • Olayın detayları ve şüphelinin yakalanma süreci merakla beklenirken, şehir genelinde büyük bir üzüntü hakim durumda.
Editör: İsa Aslantaş