Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Sezonu, Aile Danışmanı ve Yazar Hatice Kübra Tongar'ı Aile Olmak, Aile Kalmak konulu bir söyleşi için konuk ediyor. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenecek etkinlik, 25 Kasım Cumartesi günü saat 13.00'te başlayacak.

AİLE İLİŞKİLERİNE YÖNELİK ÖZEL BİR BAKIŞ AÇISI

Kahramanmaraşlı Zihinsel engelli Ünal Tıraş nerede, kandırıldı mı? Kahramanmaraşlı Zihinsel engelli Ünal Tıraş nerede, kandırıldı mı?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kasım Kültür Sanat Sezonu kapsamında gerçekleştirdiği tiyatro, konferans ve söyleşilerle vatandaşları buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, 25 Kasım Cumartesi günü, Aile Danışmanı ve Yazar Hatice Kübra Tongar'ın katılımıyla düzenlenecek konferans, aile ilişkilerine dair özel bir bakış açısı sunacak.

AİLE OLMAK, AİLE KALMAK

Hatice Kübra Tongar, kaleme aldığı kitaplar ve yaptığı konferanslarla binlerce ailenin hayatına dokunuyor. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek söyleşide Tongar, çekirdek aile yapısı, ailenin temel dinamikleri, mutlu aile kavramı, aile yaşantısının çocukların pedagojik gelişimine yansımaları ve ebeveynlerin çocukların hayatına etkileri gibi pek çok konuya değinecek.

EBEVEYNLER VE TÜM KAHRA-MARAŞLI DAVETLİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, söyleşinin saat 13.00'te başlayacağı ve etkinliğe ebeveynler başta olmak üzere tüm Kahramanmaraşlıların davetli olduğu belirtildi. Aile Danışmanı Hatice Kübra Tongar'ın katılımıyla gerçekleşecek bu etkinlik, aile ilişkilerine dair farkındalık yaratmayı hedefliyor.