Uzun yıllardır Kahramanmaraş’tan Türkiye’nin her bölgesine seferlerle Türkiye’nin birçok noktasına yolcu götüren AK Aksu Turizm ve AK Turizm, düzenlediği fotoğraf yarışması ile misafirlerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

AK Aksu Turizm ve AK Turizm’den yolculuk yapan herkes yolculuk esnasında çekeceği manzara fotoğrafı ile yarışmaya katılım sağlayabilecek.

Yolculuk sırasında cep telefonu veya fotoğraf makinesi ile seyahat güzergahında bulunan en güzel fotoğrafı çeken 3 kişi, istediği noktaya otobüs bileti hediyesinin sahibi olacak.

KATILIM ŞARTLARI

Yarışmaya her yolcu tek fotoğraf ile katılabilecek.

Yolcular çektikleri fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından @akaksuturizmtr Instagram adresini etiketleyerek paylaşarak ve Instagram, WhatsApp üzerinden firmalara mesaj olarak göndererek hediye verilecek biletler için aday olabilecek.

Başkan Güngör: Güneşli Kocabaş Sitesi, TOKİ Tarafından Yerinde Yapılacak Başkan Güngör: Güneşli Kocabaş Sitesi, TOKİ Tarafından Yerinde Yapılacak

Gönderilecek mesajda Ad-Soyad, sefer güzergahı ve sefer saati de yazılması gerektiği ifade edilirken, bilgileri eksik veya yanlış gönderenlerin katılım sağlayamayacağı bildirildi.

Çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi her ay sonunda olacak ve 3 otobüs bileti sahibini bulacak.