Kahramanmaraş'ta Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fırat Görgel, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

WhatsApp Image 2024-01-20 at 13.33.19

Kahramanmaraş'ta Depremden Etkilenen Vatandaşlar için İtiraz Kapısı Açıldı! Son Tarih Yaklaşıyor Kahramanmaraş'ta Depremden Etkilenen Vatandaşlar için İtiraz Kapısı Açıldı! Son Tarih Yaklaşıyor

Görgel, yaptığı açıklamada, "Kahramanmaraş'ı yeniden değil, yeni Kahramanmaraş'ı oluşturabilmek için inşallah hep beraber çalışacağız. Allah nasip ederse bu kutlu görevin her saniyesini değerlendirebilmek için gayret edeceğiz ve herkesten sandıkları patlatırcasına destek bekliyorum" ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN GÖRGEL: "HEYECANIMI SAKLAYAMIYORUM"

Adaylık sürecindeki heyecanını dile getiren Görgel, konuşmasında duygusal anlar yaşadığını belirtti. Gençlerden, partililerden ve şehir sakinlerinden destek isteyen Görgel, şehre hizmet etmenin kendisi için bir onur olduğunu vurguladı.

WhatsApp Image 2024-01-20 at 14.41.36

“BU AZİZ ŞEHRİN EVLATLARINA HİZMET ETMEK BENİM İÇİN BİR ONUR”

Görev yaptığı her kademedeki teşkilat mensuplarına teşekkür eden Görgel, Kahramanmaraş'a hizmet etmekten duyduğu gururu dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkürlerini sunan Görgel, şehrin gençleri ve teşkilatının birlik ve beraberliğine vurgu yaptı.

“HAYRETTİN ABİMİN EMEKLERİNE BİZZAT BEN ŞAHİDİM”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e teşekkür eden Görgel, Güngör'ün hizmetleriyle şehrin nerelerden nerelere geldiğine dikkat çekti. Güngör'ün dürüstlüğü ve azmiyle çalışanların farkına vardığını belirten Görgel, onun emanete nasıl sahip çıkılması gerektiğini öğrendiğini ifade etti.

WhatsApp Image 2024-01-20 at 14.41.36 (1)

“PROJELERİMİZİ ANLATACAĞIMIZ, ŞEHRE NASIL HİZMET EDECEĞİMİZİ İLERLEYEN BİR GÜNDE TEK TEK ANLATACAĞIM”

Görgel, bugünkü coşkulu kalabalığı selamlamak için geldiğini ve ilerleyen günlerde özel bir toplantı düzenleyerek projelerini detaylı bir şekilde anlatacağını belirtti.

Şehre hizmet etmek için hazırladığı projeleriyle ilgili bilgileri paylaşacağı toplantıda, destekçileriyle bir araya gelerek birlikte hareket etme çağrısında bulunacak.