"Kaleler Şehri" olarak bilinen ve AK Parti'nin kalesi olarak nitelendirilen Andırın'da 2024 Yerel Seçimleri'nde heyecan doruk noktasına ulaştı. 5 adayın yarıştığı seçimlerde, Cumhur İttifakı (AK Parti) adayı Ahmet Sinan Gökşen, rakiplerine büyük fark atarak zafer kazandı.

Gökşen, Aldığı Oylar ile Rakiplerini Geride Bıraktı

Seçimlerde %50,91 oy oranıyla 11.071 oy alan Gökşen, en yakın rakibine yaklaşık 34 puan fark atarak büyük bir başarı elde etti. En yakın rakibi İyi Parti adayı Ali Çatalbaş ise %16,48 oy oranıyla 3.583 oyda kaldı. CHP adayı Turan Tekatlı ise %15,64 oy oranıyla 3.402 oy alarak üçüncü sırada yer aldı.

Karatutlu'dan Sert Tepki: "Topu Gelse Hepsine Verecek Cevabım Var!" Karatutlu'dan Sert Tepki: "Topu Gelse Hepsine Verecek Cevabım Var!"

AHMET SİNAN GÖKŞEN KİMDİR?

Andırın’da dünyaya gelen Gökşen, lisans eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde tamamladı.Sivil toplum kuruluşlarında aldığı görevlerle bilinen Gökşen, TÜGVA Kurucu İlçe Temsilciliği ve Hayrat İnsani Yardım Vakfı İlçe Temsilciliği görevlerinde de bulunan Gökşen, hazır giyim sektöründe işletme sahibidir.Gökşen, evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.