Antalya İl Jandarma Komutanlığı, Çeşitli Suçlardan Aranan 375 Şüpheliyi Yakalayarak Adaletin Önüne Çıkardı

Sahipsiz hayvanlara yönelik teklifte son durum: 7 madde kabul edildi Sahipsiz hayvanlara yönelik teklifte son durum: 7 madde kabul edildi

Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, çeşitli suçlardan hapis cezası ile aranan 375 şüpheliyi tespit ederek adli makamlara sevk etti. Operasyonlar, haklarında yakalama emri bulunan asayiş ve diğer suçlardan aranan şahısların etkili bir şekilde yakalanmasına yönelik devam ediyor.

Çeşitli Suçlardan Aranan Şahıslara Karşı Başarılı Operasyonlar

Antalya İl Jandarma Komutanlığı'nın gerçekleştirdiği operasyonlar, dolandırıcılık, kasten öldürme, kasten yaralama, yağma, hırsızlık, çocuğun cinsel istismarı, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, konut dokunulmazlığını ihlal etme, 6136 SKM, 5607 SKM, silahla tehdit, hakaret, mala zarar verme, görevi yaptırmamak için direnme, şantaj, çekle ilgili karşılıksızdır işlemine sebebiyet verme, FETÖ/PYD silahlı terör örgütüne üye olma, uyuşturucu madde ticareti yapma/bulundurma/kullanma suçlarından aranan çok sayıda şahsın yakalanmasıyla sonuçlandı.

Hapis Cezasıyla Aranan Şüpheliler Adaletin Karşısına Çıkarıldı

Operasyonlarda, 20 yıl üzeri 4, 10 yıl ile 20 yıl arası 21, 5 yıl ile 10 yıl arası 92, 2 ile 5 yıl arası 106, 2 yıl altı 152 olmak üzere toplam 375 hapis cezası ile aranan şüpheli yakalandı. Jandarma ekipleri, bu kişileri adli makamlara sevk ederek, adaletin işlemesine katkı sağladı. Bu başarılı operasyonlar, bölgedeki suçların azaltılması ve güvenlik tedbirlerinin güçlendirilmesi açısından önem taşıyor.

,-1-                       

Editör: Haber Editörü