Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, 18. sezonuyla ekranlara dönüyor ve yeni fragmanıyla izleyicileri heyecanlandırıyor. Ayrıca, Ya Çok Seversen adlı diziye ilişkin şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.

ARKA SOKAKLAR'IN 18. SEZONU HEYECANLA BEKLENİYOR

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar, 18. sezonuyla 1 Eylül Cuma akşamı (bugün) izleyici karşısına çıkıyor. Başladığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen dizi, yeni sezonunun ilk fragmanıyla büyük ilgi gördü.

ARKA SOKAKLAR YENİDEN BAŞLIYOR, YA ÇOK SEVERSEN'İN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Arka Sokaklar'ın yeni sezonu, bu akşam Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Bu nedenle, Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisinin yayın günü değişti. Artık Ya Çok Seversen, yeni bölümleriyle cumartesi günleri ekranda olacak.

ya-cok-seversin

Son bölüm Bambaşka Biri izle tek parça kesintisiz full HD link yayın youtube Son bölüm Bambaşka Biri izle tek parça kesintisiz full HD link yayın youtube

ARKA SOKAKLAR OYUNCU KADROSUNDA BAŞARILI İSİMLERLE DOLU

Arka Sokaklar'ın oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alıyor. Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Metin Çoban, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay gibi başarılı oyuncular, dizinin en önemli karakterlerini canlandırıyorlar.