Aydın'ın 7 Eylül Kurtuluş Günü, Ünlü Şarkıcı Sefo İle Coşkuyla Kutlanacak

Aydın, 7 Eylül Kurtuluş Günü'nü Ünlü Şarkıcı Sefo İle Kutluyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 7 Eylül'ü anmak ve coşkuyla kutlamak için ünlü şarkıcı Sefo'yu Aydınlılarla buluşturuyor. Düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü olan 7 Eylül, bu yıl coşkulu bir etkinlikle kutlanacak. Efeler ilçesindeki Atatürk Kent Meydanı, bu özel günün merkezi olacak. Ünlü şarkıcı Sefo, 7 Eylül Perşembe günü saat 21.30'da sahneye çıkacak ve unutulmaz bir konser sunacak.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm Aydınlıları bu önemli etkinliğe davet ederek, "Kurtuluş coşkusunu paylaşmak için bu özel günü birlikte kutlamak istiyoruz" dedi.

Alaşehir Üzüm Festivali'nde Lezzet Yarışması Heyecanı

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, bu yılki üzüm festivalinde birbirinden lezzetli tatlar arasında gerçekleşen üzümlü lezzetler yarışmasının büyük bir heyecan yarattığını açıkladı. Tatlıdan tuzluya, etli yemeklerden atıştırmalıklara kadar birçok ürünün yarıştığı etkinlikte, kadınların sunduğu ürünler hem sunumlarıyla hem de tadlarıyla büyük bir rekabet içindeydi.

Kızıl Goncalar'dan Kahkaha Tufanı! Mert Yazıcıoğlu'ndan Eğlenceli Set Anı! Kızıl Goncalar'dan Kahkaha Tufanı! Mert Yazıcıoğlu'ndan Eğlenceli Set Anı!

Başkan Öküzcüoğlu, "Amacımız, sultaniye üzümünün hak ettiği değeri bulması ve katma değerli ürünler arasında öne çıkmasıdır. Bu tür etkinliklerle, sultaniye üzümünün lezzetler arasında önemli bir yer tutmaya devam edeceğine inanıyoruz" şeklinde konuştu.

20230905aw023385-1

Editör: Haber Editörü