Spor alanında ; ‘İbrahim Sanday Judo Turnuvası’nda  Ali Özdoğan il ikincisi, Hatay birincisi, Adana’da ikinci, Karaman’da üçüncü oldu. Güreşte Zehra Şahin il birincisi oldu.

WhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.14 PM

Ayrıca Fatih Anadolu Lisesi halk oyunlarında il ikincisi oldu.

Floor Curling’de kızlarda il dördüncüsü, erkeklerde ilk üçüncüsü, puanlı atletizm de kızlarda il ikincisi, erkeklerde il dördüncüsü, yüzmede ise kızlarda il ikincisi erkelerde il üçüncüsü oldu. Sanat alanında ise Rabia Doğan resimde il birincisi, Rana Şirin il ikincisi olmuştur. Edebiyat alanında ise Zuhal Çamkömürü adlı öğrenci öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen kompozisyon yarışmasında ilçe birincisi oldu. Ayrıca “Safahat Bize Ne Anlatıyor” temalı deneme yazma yarışmasında Fatih Anadolu Lisesi öğrencilerinden Hatice Yağmur Altun ise il birincisi oldu.

WhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.10 PM

Arda Çomruk, Hüseyin Tolukan, Mehmet Bodur, Hasan Büyükçiftçi, Zehra Nur Odunkesen, Birce Büyükçifçi ve Ecrin Su Sanduk değişik yüzme sitillerinde il birincilikleri ve il ikincilikleri kazandı.  “18 Mart Çanakkale Ruhu” temalı resim yarışmasında Hatice Kuzu ilçe üçüncüsü oldu.

Öte yandan Fatih Anadolu Lisesi “Geri Dönüşümden Sanata“ adı altında Piazza’da bir resim sergisi açtı. Sergiye vatandaşlardan yoğun ilgi oldu.

WhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.11 PM

Karatutlu'dan Sert Tepki: "Topu Gelse Hepsine Verecek Cevabım Var!" Karatutlu'dan Sert Tepki: "Topu Gelse Hepsine Verecek Cevabım Var!"

WhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.09 PM