Beşiktaş, Gaziantep FK'ya 2-1 mağlup olarak taraftarına büyük bir şok yaşattı. Bu mağlubiyetle birlikte üçüncülük yarışı yaptığı Trabzonspor'un 3 puan gerisine düşen siyah-beyazlılarda teknik direktör Fernando Santos eleştiri oklarının hedefi oldu.

SANTOS'UN KREDİSİ AZALIYOR

Gaziantep deplasmanında oldukça zayıf bir performans sergileyen Beşiktaş'ta Santos'un kredisi tükenmeye başladı. Deneyimli hocanın Bakhtiyor'a 10 numarada görev vermesi, Muçi'yi sola kaydırması, Semih'i önce santrforda sonra kanatta oynatması ve yaptığı isabetsiz değişiklikler taraftarlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

KUPAYI KAZANAMAZSA GÖNDERİLEBİLİR

Haziran 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Santos'un Beşiktaş'taki geleceği büyük ölçüde Ziraat Türkiye Kupası'ndaki performansına bağlı olacak. Siyah-beyazlılar, 3 yıl aradan sonra kupayı müzesine götürmeyi başarırsa Portekizli hoca koltuğunu sağlama alacak.

Beşiktaş, yarı finalde Ankaragücü'ne elenir ve ligi de istenilen bir sırada tamamlayamazsa Santos'un geleceği ciddi biçimde tartışmaya açılacak. Beşiktaş yönetimi, tecrübeli hocayla ilgili kararı kupadaki performans ve ligdeki sıralamaya göre verecek.

Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye İğneli Sözler: "Pis Oyunlara..." Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye İğneli Sözler: "Pis Oyunlara..."

TARAFTARLAR TEPKİLİ

Beşiktaş taraftarları, son haftalardaki kötü performans ve Santos'un hatalı tercihleri nedeniyle oldukça öfkeli. Sosyal medyada ve tribünlerde Portekizli hocanın gönderilmesini talep eden taraftarlar, yönetimi de bu konuda adım atmaya çağırıyor.