Beyaz TV'nin yayınladığı "Hayatta Her Şey Var" programı, bugün unutulmaz bir anı daha ekrana taşıdı.

Canlı yayında telefonla bağlanan bir kadın, 40 yıllık eşinin kendisini komşusuyla aldattığını itiraf etti. Olayın nasıl ortaya çıktığı, ekran başındakilere büyük bir şok yaşattı.

İHANETİ YORGAN ALTINDA ÖĞRENDİ

Antalya'dan telefonla bağlanan ve "Lale" ismini kullanan kadın, program sunucusu Nur Viral'e duygu dolu bir itirafta bulundu.

40 yıllık evliliğinde şüpheleri olduğunu belirten Lale, son bir yıldır eşinin tuhaf davranışlar sergilediğini fark ettiğini açıkladı. Ancak ihaneti öğrenmesinin en şaşırtıcı yolu, eşini yakalayana kadar uzandı. Eşinin komşusuyla yorganın altında 45 dakika konuştuğunu duyan Lale, şok içinde kaldı.

İNKAR ÜSTÜNE İNKAR

Yaşadığı şok anları izleyicilere aktaran Lale, eşinin eve dönüşünde karşılaşmanın ardından bir tartışma yaşandığını belirtti. "Senin canına başlarım. Birine gündüz birine gece mi canım mı diyorsun?" diyerek tepkisini dile getirdi. Ancak eşinin ihaneti hala inkar ettiğini ve yalanlarla dolu bir savunma sergilediğini ekledi.

Bodrum Kalesi'nde Zeki Müren Şarkıları Coşturdu: İşte Unutulmaz Anlar. Bodrum Kalesi'nde Zeki Müren Şarkıları Coşturdu: İşte Unutulmaz Anlar.

YASAK AŞK SESİNDEN BELLİ OLDU

Lale, eşinin yasak ilişkisini sesinden tanıdığını söyledi. Komşusuyla yaşanan bu yasak aşkın eşini nasıl etkilediğini, programın izleyicilerine anlattı. Kadının eşine "Beraber aşk yaşayalım" teklifinde bulunduğunu ve eşinin de "Ben evliyim" dediğini aktaran Lale, "O da 'olsun beni de idare et' demiş. Eşim sen ittin beni. Hastasın" diyerek duygusal bir çöküntü yaşadığını dile getirdi.

CANLI YAYIN SIRASINDA BÜYÜK SÜRPRİZ: EŞ ORTAYA ÇIKTI

Program sırasında eşinin nerede olduğu sorusuna cevap vermeye hazırlanan Lale, canlı yayın sırasında büyük bir sürprizle karşılaştı. Eşi apar topar eve gelince, Lale bir odaya çekilmek zorunda kaldı. Bu anları izleyen sunucu Nur Viral, büyük bir tedirginlik yaşadı ve "Bizim yüzümüzden bir şey olsun istemiyorum. O evdeyken konuşma. Şeker hastasısın şekerin yükselir. Söz veriyorum seni yeniden bağlayacağım yayına. Aklım sende kalacak" diyerek telefon bağlantısını kesti.