Galatasaray, uzun yıllardır kalesini başarıyla koruyan Fernando Muslera'nın sözleşmesinin sezon sonunda sona erecek olması nedeniyle alternatif arayışlarına yöneldi. Sarı-kırmızılılar, eski Fenerbahçeli Altay Bayındırtransfer etme konusunda adımlar atmaya başladı.

MUSLERA'NIN GELECEĞİ BELİRSİZ, YENİ SÖZLEŞME ÖNERİSİ BEKLENİYOR

Fernando Muslera'nın sezon sonunda serbest kalma ihtimali üzerine kulüp, Muslera'nın performansına bağlı olarak yeni bir sözleşme önerisi yapmayı planlıyor.

ALTAY BAYINDIR, SARIGİŞ KOŞULLARIYLA GALATASARAY'IN GÜNDEMİNDE

Sarı-kırmızılılar, Muslera'nın yerine düşündükleri isimler arasında eski Fenerbahçeli Altay Bayındır'ı da değerlendiriyor. Manchester United'a transfer olan ve beklediği şansı bulamayan Altay Bayındır'ın Galatasaray'a dönebileceği konuşuluyor.

ALTAY BAYINDIR'IN KARİYERİ VE FENERBAHÇE İLE İLGİLİ DETAYLAR

Bursaspor altyapısından yetişen Altay Bayındır, Fenerbahçe forması giydikten sonra yurtdışına transfer oldu. Şu an için istediği düzenli forma şansını bulamayan milli kalecinin, Galatasaray'a transfer olma olasılığı gündemde.

Alanyaspor - Antalyaspor Canlı İzle! Taraftarium24 Selçuksports İzle Justin TV Canlı Maç Linki Alanyaspor - Antalyaspor Canlı İzle! Taraftarium24 Selçuksports İzle Justin TV Canlı Maç Linki

DİĞER ALTERNATİF: JUAN MUSSO'NUN ADI GEÇİYOR

Fernando Muslera ile sözleşme uzlaşmazlığı yaşanması durumunda Galatasaray'ın düşündüğü bir diğer alternatif ise Atalanta'nın file bekçisi Juan Musso. Kulüp, Musso'nun performansını yakından takip ediyor.

ALTAY BAYINDIR'IN TRANSFER ŞARTLARI VE FENERBAHÇE'NİN PAYI

Fenerbahçe'den 5 milyon euro karşılığında transfer edilen Altay Bayındır'ın bir sonraki transferinden Fenerbahçe'ye yüzde 20 pay verilecek. Ayrıca, Altay'ın satış bedeli 10 milyon euroyu aşarsa Fenerbahçe'nin 1 milyon euro bonus alacağı belirtiliyor.