Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat depremleri öncesi başladığı Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis'in yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Hayrettin Güngör, "En kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacak olan Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis, şehrimizin en nezih mekanlarından biri olacak. Şehrimizin turizm potansiyelini artıracak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz" dedi.

camlica-restorant_1

ÇAMLICA RESTORAN VE SOSYAL TESİS'İN YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, "Yeni Kahramanmaraş" vizyonu doğrultusunda altyapıdan ulaşıma, üstyapıdan temizliğe kadar birçok alanda faaliyetlerini sürdürürken, aynı zamanda 6 Şubat depremleri öncesinde başladığı ve yarım kalan projelerini tamamlamaya devam ediyor. Bu kapsamda, Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Pınarbaşı mevkisinde yer alan Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis'in yapım çalışmaları hızla ilerliyor. 2 katlı restoran ve kafeterya, toplam 900 metrekarelik kapalı servis alanına sahip olacak ve ince işçilikler tamamlanırken, tesisin sosyal donatı alanları, oyun grupları ve yeşil alanlarla birlikte şehrin en önemli turizm mekanlarından biri olacak.

yeni-kahramanmarasin-yeni-sosyal-tesisi-hizmete-hazirlaniyor

Kahramanmaraş'ta taksi ücretlerine zam! Yeni tarife fiyatları 'pes' dedirtti Kahramanmaraş'ta taksi ücretlerine zam! Yeni tarife fiyatları 'pes' dedirtti

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HAYRETTİN GÜNGÖR'DEN AÇIKLAMA

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek son bilgileri aldı.

Güngör, "Kahramanmaraş'ı afetlere dirençli, yaşanabilir ve kültürümüze uygun bir şekilde inşa ederken, aksayan projelerimizi de hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bunlardan biri de Pınarbaşı mevkisinde bulunan Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis. Bugün Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mustafa Buluntu ile birlikte bu alanda incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldık. Çalışmalarımız hızla ilerliyor. En kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacak olan Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis, şehrimizin en nezih mekanlarından biri olacak. Şehrimizin turizm potansiyelini artıracak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Editör: İsa Aslantaş