Denizli İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi, Sınıf Başkanlığı İçin Eğlence Vaat Ediyor

Denizli ilinde bulunan Pamukkale ilçesinin Müftü Ahmet Hulusi İlkokulu'nda öğrenim gören 10 yaşındaki 4. sınıf öğrencisi Mehmet Erdem Kaya, sınıf başkanlığı seçimlerinde arkadaşlarına eğlenceli bir vaatte bulundu. Mehmet Erdem, "Beni başkan yapın, eğlenceyi yaşayın" şeklinde pankartlar hazırlayarak DJ Serap Müzik Grubunu okula getireceği sözünü verdi. Arkadaşları, bu vaate kulak vererek Mehmet Erdem'i sınıf başkanı seçti.

Başkanlık İçin Sloganlı Afişler ve Vaatler

Mehmet Erdem Kaya, başkanlık için yürüttüğü kampanyasında "Başın sıkışınca dara, Mehmet Erdem'i ara," "Vaat de var icraat da," "Mehmet Erdem'i başkan yapın, eğlenceyi yaşayın," "Hem dürüst hem çalışkan işte aradığınız başkan" gibi sloganlarla donatılmış afişler kullanarak arkadaşlarını etkilemeye çalıştı.

DJ Serap Müzik Grubu Okula Geliyor

Verdiği sözü tutmak için annesinin sosyal medya hesabı aracılığıyla DJ Serap Müzik Grubu ile iletişime geçen Mehmet Erdem, birkaç gün sonra olumlu bir yanıt aldı. DJ Serap Müzik Grubu, okul bahçesinde öğrencilere ve velilere unutulmaz bir eğlence sundu.

Söz Tutan Serap Çakmak

DJ Serap Çakmak, Mehmet Erdem'in başkanlık vaadini yerine getirerek, "Mehmet Erdem bana sosyal medya aracılığıyla ulaştı. Okulda bir başkanlık vaadi vermiş. Arkadaşlarına başkanlığı kazanması durumunda okula DJ Serap'ı getireceğini söylemiş. Biz de onu kırmayıp tüm çocukları eğlendirdik. Herkes sözünü tuttu, ben de sözümü tuttum. Çok güzel bir eğlence oldu. Bizim için büyük bir gurur oldu" dedi.

Ramazan'da Cem Yılmaz'ın Rakılı Paylaşımı: Sosyal Medyada Tartışma Yarattı Ramazan'da Cem Yılmaz'ın Rakılı Paylaşımı: Sosyal Medyada Tartışma Yarattı

Mehmet Erdem Kaya'nın Mutluluğu

Mehmet Erdem Kaya, başka birinin benzer bir vaadi yerine getirmesini görerek böyle bir adımı atmaya karar verdiğini belirterek, "Başkanlık seçimi için aday oldum. Serap ablaya yazdım ve o da beni kırmayıp okula geldi. Çok eğlenceli geçti ve çok mutluyum. Herkes teşekkür etti ve başkan olduğuma sevindiler" dedi.

Anne Hamiyet Kaya'nın Teşekkürleri

Mehmet Erdem'in annesi Hamiyet Kaya, oğlunun başkanlık talebini geri çevirmeyen DJ Serap Müzik Grubu'na teşekkür etti. Kaya, "Oğlum bana başkanlık seçimi için geldi. Neler yapabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. DJ konusunda yardımcı olabileceğimi söyledim. Kimseyle konuşmadan Serap Hanıma yazdım ve bir hafta sonra dönüş oldu. Oğlum ise bu süreçte çok heyecanlandı. Yapılan görüşmeler neticesinde eğlencemizi yaptık" ifadelerini kullandı.

20231103aw068239-19