Ankara'da düzenlenen bir toplantıyla DEVA Partisi, 31 Mart 2024'teki yerel seçimler için 114 belediye başkan adayını kamuoyuna tanıttı.

Toplantı, siyasi çevrelerde ve yerel yönetimlerde merakla beklenen bir etkinlikti. Kahramanmaraş'ın Elbistan, Nurhak ve Türkoğlu ilçeleri için belirlenen adaylar da bu toplantıda açıklandı.

YEREL SEÇİMLER YAKLAŞIRKEN DEVA PARTİSİ HAREKETE GEÇTİ

Yaklaşan 31 Mart 2024 belediye ve mahalli seçimleri öncesinde, siyasi partilerin aday tanıtım çalışmaları hız kazanmış durumda. DEVA Partisi de, seçime 60 günden az bir süre kala, birçok il ve ilçede göstereceği adayları açıklama yoluna gitti. Partinin bu stratejik hamlesi, yerel siyasetin nabzını tutanlar için önemli bir gelişme olarak kaydedildi.

ANKARA'DA GERÇEKLEŞEN TANITIM TOPLANTISI VE ÖNE ÇIKAN DETAYLAR

DEVA Partisi'nin aday tanıtım toplantısı, Ankara'da bir otelde yapıldı. Toplantıya partinin lideri Ali Babacan, eşi Zeynep Babacan ile birlikte katılarak, adayların tanıtımına bizzat eşlik etti.

Bu projelerle Kahramanmaraş ihya olur! Şimdi Kahramanmaraş sıra sizde Bu projelerle Kahramanmaraş ihya olur! Şimdi Kahramanmaraş sıra sizde

KAHRAMANMARAŞ'IN ÜÇ İLÇESİNDE KİMLER YARIŞACAK?

DEVA Partisi, Kahramanmaraş'ın üç ilçesi Elbistan, Nurhak ve Türkoğlu için adaylarını belirledi. Elbistan için Muhammed Şahin, Nurhak için Hüseyin Tank, Türkoğlu için ise Kazım Kuncan aday olarak gösterildi.

Bu adayların tanıtılması, özellikle Kahramanmaraş bölgesindeki seçmenler için büyük bir merak konusu oluşturuyor.