Bünyamin Önel kimdir, nereli, kaç yaşında vefat etti? Bünyamin Önel neden öldü? Bünyamin Önel kimdir, nereli, kaç yaşında vefat etti? Bünyamin Önel neden öldü?

Jeneratörler; alışveriş merkezlerinde, sanayi kuruluşlarında, hastanelerde ve veri merkezlerinde kullanılan ve ihtiyaç ürünü olmaları sebebiyle geniş kullanım alanı bulunan makinelerdir. Dizel jeneratörler ise dizel yakıtla çalışan jeneratör sistemleridir.

Sessiz Çalışan Teksan Dizel Jeneratörler

Sunduğu hizmet ve faaliyetlerin sürekli olmasını talep eden firmaların “dizel jeneratör fiyatları” konusunda yoğun bir araştırma yapmaları muhtemeldir. Oysa fiyat konusunda “sabit” bir politika beklemek oldukça yanlıştır. Bunun temel nedeni jeneratörlerin farklı güç aralıklarına sahip olmasından ileri gelir. Öte yandan terzi işi üretim modeli ile ürünler ihtiyaç ve talepler doğrultusunda üretilmekte, ürün güç aralığı ise bu ihtiyaç ve taleplere uygun bir şekilde belirlenmektedir.

Jeneratörlerle ilgili en temel iki sorun; dayanıklılık ve gürültüdür. Oysa Teksan’ın yoğun Ar&Ge çalışmalarının ürünü olan dizel jeneratörler 3000 saatlik tuz testi sertifikasını alarak dış kabin dayanıklılığını kanıtlamışlardır. Bununla birlikte sessiz çalışma özellikleriyle jeneratörler hakkındaki gürültülü çalışma önyargısını yıkmaktadır.

Editör: TE Bilisim