Elbistan MYO Müdürü Eren, Nurhak yerleşkesini inceledi

Elbistan MYO Müdürü Eren, Nurhak yerleşkesini inceledi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Elbistan Meslek Yüksek Okulu (EMYO) Müdürü Öğretim Görevlisi Muharrem Eren, Nurhak Yerleşkesi’ne giderek eğitim binası ve çevre düzenlemeleri hakkında incelemelerde bulundu.


İlk olarak Nurhak Kaymakamı Osman Demir’i makamında ziyaret eden Eren ve Elbistan MYO Sekreteri H. Mehmet Aksoy, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Eren, EMYO’ya bağlı olarak Nurhak Yerleşkesi’nde açılan programlar, eğitim binasında yapılan tadilatlar, eğitim öğretim imkânları ve öğrenci profilleri hakkında Kaymakam Demir’e bilgi verirken, bu süreçte Nurhak Kaymakamlığı olarak yapılan katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.
Nurhak Kaymakamı Osman Demir ise Nurhak için yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade ederek, EMYO Müdürü Muharrem Eren’e teşekkür etti. EMYO Nurhak Yerleşkesi’nde her şeyin yolunda gittiğini, öğrencilerin ilçede bulunmaktan memnun olduklarını gözlemlediğini ifade eden Kaymakam Demir, öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını ve kapılarının onlara açık olduğunu kaydetti.
EMYO Müdürü Eren daha sonra, Nurhak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Marangoz’u ziyaret etti. Yüksekokul öğrencilerinin Nurhak Öğretmen Evi’nde barındırılmasından ve verilen yemek hizmetlerinden dolayı memnuniyet ve teşekkürlerini ileten Eren, Nurhak’ta bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını, tüm kurumların uyum içinde hareket ettiğini vurguladı.
Nurhak Milli Eğitim Müdürü Marangoz ise, Nurhak’ta eğitim gören yüksekokul öğrencilerinin herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.
Eren, daha sonra EMYO Nurhak Yerleşkesi’ne geçerek, okul binası ve çevresinde yapılan çalışmaları inceledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2014, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63