"Ev"lendiren kampanyada son günler

KAHRAMANMARAŞ PİAZZA'NIN "EV"LENDİREN KAMPANYASI İÇİN SON GÜNLER


Hizmete açıldığı günden bu yana her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin "Ev"lendiren kampanyasında çekilişe katılmak ve süper lüks dairenin sahibi olmak için son gün olan 17 Şubat'a sayılı günler kaldı.


Marka ürünlerin en uygun fiyatla alınabildiği, herkesin aradığı her şeyi bulabildiği Kahramanmaraş Piazza’nın hayalleri süsleyen lüks daire çekilişi için geri sayım başladı. Piazza AVM’nin bir ziyaretçisine hediye edeceği konforlu daire yapılacak çekilişle sahibini bulacak.


Hesaplı alışverişi daha cazip hale getiren kampanyadan yararlanmak isteyen ziyaretçiler, 17 Şubat'a kadar her 100 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında alacakları çekiliş numarası ile ZE-DAŞ İnşaat tarafından yapımı devam eden ve herkesin hayallerini süsleyen Zekeriyaköy Evleri’nde 3+1 lüks dairenin sahibi olma şansını yakalayacaklar.


Bünyesinde çocuk oyun alanı, sauna, Türk hamamı, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve güvenlik hizmetleri olan Zekeriyaköy Evleri'ndeki lüks dairenin çekilişi Milli Piyango İdaresi'nin gözetimi ve noter huzurunda Piazza AVM'de 25 Şubat tarihinde yapılacak.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER