Kurumlar Vergisinde İlk Beş Sıra Kipaş’ın!

Kurumlar Vergisinde İlk Beş Sıra Kipaş’ın!

Geçtiğimiz günlerde cirosunu, istihdamını ve ihracatını büyütmede 4 ödül birden alan Kipaş Holding 2015 Kurumlar Vergisi Rekortmenleri arasında ilk 5 sırayı aldı.


Kurumlar vergisi rekortmenlerini ziyaret eden Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya, en çok vergi veren rekortmenler listesinin ilk 5’ini oluşturan Kipaş Holding’e 5 ödül birden verdi.


Ziyarette konuşan Vergi Dairesi Başkanı Kaya; “Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığı olarak Kurumlar Vergisi’nde en çok vergi veren firmalar arasında ilk 5’ini alması ayrıca takdire şayan bir başarıdır. Sayın Bakanımızın imzaladığı teşekkür ve takdir belgelerini bir tek firmaya takdim etmek bizim içinde mutluluk kaynağı oldu. Kipaş Holding herkesin bildiği gibi Kahramanmaraş’ın temel değeri ve öncü firmasıdır. Çeşitli sektörlerde farklı yatırım yapıp her dalda başarı sağlayan nadir firmalardan biridir. Biz Kipaş Holding’den ayrıca memnunuz ve ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.


Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya konuşmasının ardından, Maliye Bakanı Naci AğbaL’ın imzalayıp gönderdiği teşekkür beratlarını, Kipaş Holding Yönetim Kurulu başkanı Hanefi Öksüz ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Gümüşer’e birlikte takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER