Kahramanmaraş’la birlikte bölgenin en iyi araç bakım merkezi EMR Auto, müşteri memnuniyetini ön planda tuttu. Kısa sürede temiz ve kaliteli işçilik anlayışıyla şehrin yeni markası olmayı başardı.

Yayın Kurulu Başkanımız Mesut Tuğrul’un aracına yapılan saldırının faallerinin yakalanmasına yönelik çalışmayı kolluk kuvvetleri sürdürürken, saldırının izlerini kısa sürede EMR Auto sildi. Yoğun, kaliteli işçilik ve başarılı ekip çalışmasıyla aracı kısa sürede eski haline getiren EMR Auto Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Kayıtmaz, firmalarının en önemli kırmızıçizgisinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi.

Şehirde marka olmanın kolay olmadığını bildiklerini ancak işlerine verdikleri önem ve ortaya çıkarttıkları işçiliğin kendiliğinden marka oluşturduğuna vurgu yapan İş İnsanı Kayıtmaz, sizin aracınız geldiğinde boya sökücü madde kullanılmıştı, ekibimizle birlikte toplandık, işe koyulduk ve bugünkü duruma getirdik” dedi.

İş yerlerinde, kaporta, boya, pasta, cila, oto temizliği, seramik kaplama, cam filmi, galeri anlamında alım satım yaptıklarına dikkat çeken İş İnsanı Kayıtmaz, 3M’nin Kahramanmaraş Bölge bayisi de olduklarını, yaptıkları tüm iş ve işlemlerde orijinal malzeme kullandıklarını da söyledi.

Kahramanmaraş'ta zemin sorunları ve yeni hastane planları! İrfan Karatutlu'dan flaş açıklamalar Kahramanmaraş'ta zemin sorunları ve yeni hastane planları! İrfan Karatutlu'dan flaş açıklamalar

Bizde Kanal 46 ekibi olarak kısa sürede kaliteli işçilikle aracımızı eski haline getiren EMR Auto’ya teşekkür ederiz.

Editör: İsa Aslantaş