Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde, akraba olan iki muhtar adayının yakınlarının bir düğün salonunda yaşadığı tartışma, kavgaya dönüştü. Olay, Talaytepe Mahallesi'nde bulunan bir düğün salonunda gerçekleşti. İsimleri belirlenemeyen akraba muhtar adayları ve aile bireyleri, bir yakınlarının düğününde bir araya geldi.

Hani herkes tatile gitmişti... Bu kuyruk  indirim kuyruğu değil! Duyan şaştı kaldı Hani herkes tatile gitmişti... Bu kuyruk indirim kuyruğu değil! Duyan şaştı kaldı

TARTIŞMA TEKME VE YUMRUKLU KAVGAYA DÖNÜŞTÜ, BAZI DAVETLİLER BAYGINLIK GEÇİRDİ

Muhtar adaylığı nedeniyle aralarında husumet bulunan aile bireyleri, takı töreni sırasında sözlü olarak tartışmaya başladı. Tartışmaya bazı davetlilerin de dahil olmasıyla olaylar kontrolden çıktı ve tekme, yumruk atışlarıyla şiddetlenen bir kavga yaşandı. Bu arbede sırasında, bazı davetliler baygınlık geçirdi.

POLİS VE DÜĞÜN SALONU ÇALIŞANLARI MÜDAHALE ETTİ

Düğün salonunda çalışanlar ile ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kavgaya hemen müdahale etti. Güçlükle sonlandırılan kavga nedeniyle davetliler salonu terk etmek zorunda kaldı. Bu durumda düğün de erken sona erdi. Damat ve gelin, takı törenini tamamladıktan sonra güvenlik önlemleri altında salondan ayrıldı.