Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, yerel seçim hedeflerini net bir şekilde ortaya koyarak, "Amacımız 30 büyük şehir, 51 il, tüm ilçelerde tüm belediyelerin tamamına yakınını AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak kazanmaktır" dedi.

Gökhan Zan'a rüşvet teklifi ve mafya tehditi Gökhan Zan'a rüşvet teklifi ve mafya tehditi

erdogan-recep-tayyip001-4yrf

İSTANBUL MÜCADELESİNDE YENİDEN GÜÇLENECEĞİZ

Erdoğan, İstanbul'un mücadelede öne çıkacağını belirterek, Cumhur İttifakı'nın doğru adaylarla seçime gireceğini vurguladı.

İstanbul'un CHP zihniyeti altında yıprandığını savunan Erdoğan, "Alışmışlar tıpış tıpış bize oy vereceksiniz demeye. Utanmadan sıkılmadan kameralar karşısında söylüyorlar" diye ekledi.

cumhurbaskani-erdogan-yapay-zeka-te-cq5b

MART AYININ SONUNDA MİLLETİ KURTARACAĞIZ

Milletin yaşadığı sıkıntıları göz ardı etmediklerini ifade eden Cumhurbaşkanı, Mart ayının sonunda milleti bu sıkıntılı dönemden kurtaracaklarını belirtti.

Hükümetin sağladığı istikrarın şehirlere de kazandırılacağını vurgulayarak, Türkiye Yüzyılı belediyeciliği ile muhalefet belediyelerine meydan okuyacaklarını dile getirdi.

cumhurbaskani-erdogan-2-ootz

HEDEF: TÜM BELEDİYELERİ KAZANMAK

Erdoğan, AK Parti'nin uzun iktidar yıllarının tecrübe kazandırdığını ve hedeflerinin 30 büyük şehir, 51 il, tüm ilçelerde tüm belediyelerin tamamına yakınını kazanmak olduğunu söyledi.

Vatandaşlarının yanında olma sözü veren Erdoğan, seçimlere kadar gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti.

erdogan-baskenti-kudus-olan-bir-fi-cq9i

aa-20231130-33067775-33067774-ak-pa-dcrn