Kahramanmaraş Yeni Sanayi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinde hafta sonu yaşanacak seçim heyecanıyla ilgili üyelerden Kooperatif yönetimine destek mesajları gelmeye devam etti. Kahramanmaraş’ta işlerini büyütmek, işyeri sahibi ve araç sahibi olmak için kredi çeken çeşitli sektör gruplarından esnaflar mevcut başkan Şeref Kazancı için birbiri ardına açıklama yapmaya başladı.

Ailemizin Sevgisini Kazandı

Namık Kemal Mahallesinde ailesiyle birlikte market işleten Gülçin AVM Sahibi İsmail Gülçin; “Baba mesleğini devam ettiriyorum. Küçük bir bakkalken işimi büyütmek için kooperatif arayışına girdim. Şeref beyle tanıştığımda tüm imkânlarını kullanarak bize kolaylık gösterdiler. Dürüst esnafın her zaman yanındalar. Hepsinden Allah razı olsun, vesile oldular küçük bakkalımı AVM’ye çevirdim, sonra aracımı iş yerimi aldım. Şuan işyerimde eşim, çocuklarım, gelinim ve torunlarımla hizmet veriyoruz. Şeref Başkanımızın bizde emeği çok, sonuna kadar destekliyoruz.” Dedi.

Gönlümde Beyaz Oyumda Beyaz

Mendil Taşımacılık Sahibi Mehmet Ali Mendil’de küçük bir meblağ için bir kooperatife gittiğinde olmadık zorluklarla karşılaştıklarını fakat Şeref Bey’le tanıştıktan sonra tüm kolaylıkların kendilerine sunulduğunu söyledi. Mendil; “Özellikle batı köylerindeki yolcu taşımacılığı yapan esnafı refaha kavuşturmak için elini taşın altına koyan Şeref Kazancı ve ekibini canı yürekten destekliyoruz. Bize gönlünü açana bir sevgimizi veririz. Pazar günü yapılacak seçimde gönlümde beyaz, oyumda beyaz” diyerek Şeref Kazancı’ya desteğini açıkladı.

Güler Yüz Ve Sıcak İlgi Size Mutlu Ediyor

Küçük yaşlarda başladığı kasaplık mesleğini devam ettiren Sedef Kasabı Sahibi Mehmet Zekai Güvenen de yaptığı açıklama da kooperatif sayesinde hayal edemeyeceği iş yerine kavuştuğunu, kira öder gibi taksit taksit ödemelerini yaptığını söyledi. Esnafın can suyu olarak gördükleri Kooperatif yönetiminin esnafın şevkini kırmak yerine ona güven duygusu ile yönlendirmelerinin de çok önemli olduğuna vurgu yapan Kasap Güvenen; “kooperatife gittiğinizde sıcak bir ilgi, güler yüz sizi doğru adrese geldiğinizi gösteriyor. Kooperatiften birçok kez kredi çekip işimi büyüttüm, işyeri aldım, aracımı aldım. Bu kolaylığı gösteren Şeref Kazancı ve ekibini yürekten destekliyorum. Pazar günü benim gibi yüzlerce esnafımız da Kazancı başkana oy vereceğine inanıyorum.” Dedi.

Pazar Günü Beyaz Pusulada Buluşuyoruz

Kolundaki altın bilezikle kooperatifin de kredi desteğiyle evine ekmek götüren Hayal Bayan Kuaförü sahibi Gülistan Kozan da yaptığı destek açıklamasında Şeref Kazancı ve ekibinin esnafı bankalara mum etmediğini söyledi. Çekinerek gittikleri kooperatiften gösterilen sıcak ilgi ve güler yüz ile kendisine aşırı güven duygusu ile çıktıklarını dile getiren Kozan; “5 yıldır kendi işimin başındayım. İlk iş yerimi açmak için finans desteği ararken Şeref Kazancı Başkan ve ekibiyle tanıştım. Allah razı olsun bize çok yardımcı oldular, bir tanıdığımız olmamasına rağmen ilgilendiler ve kredimizin çıkmasını sağladılar. Biz Şeref Kazancı ve ekibine sonuna kadar güveniyoruz, aynı güven duygusuyla Pazar günü oyumuzu Beyaz Pusuladan yana kullanacağız” dedi.

İlk Günkü Heyecan ve Şevkle Görevimizin Başındayız

Gösterilen ilgi ve açıklamalar karşısında duygu dolu anlar yaşayan Kahramanmaraş Yeni Sanayi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şeref Kazancı da yaptığı açıklamada; “Çok duygulandım, çok şükür kooperatifimizdeki görevimizi esnafımızın başarı hikayeleri yazmaları için kullanmışız. Bundan dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu makamlar esnafın kendi öz malıdır, bizler sadece hizmette aracıyız. Esnafımıza katkı sunabildiysek, başarı hikâyelerinde küçükte olsa bir payımız varsa ne mutlu bize, aynı destur ve şevkle yine esnafımıza destek vermeye, onların kendilerine olan güvenlerini daha yüksekten aşılamaya devam edeceğiz.

Esnaf Evi Projemiz Geliyor

Yeni dönemde büyük bir heyecanla üyelerimizin desteği ile görevimize devam edeceğimize inanıyorum. Başarı hikâyelerine devam etmek, tüm kazanımların üzerine yeni kazanımlar koymak için görevimizin başındayız. Kurumsal bir kimliğe büründürdüğümüz kooperatifimizi yeni binasına kavuşturmuştuk. İnşallah bundan sonra da esnaf evi projemizi hayata geçirmek istiyoruz. Şehrimizin turizmden hak ettiği payı almasıyla şehrimizdeki konaklama yatak sayısına ek ve esnafımızın misafirlerini konaklatmak için yeni bir esnaf evi projesinin fizibilite çalışmalarına başladık, şimdiden hayırlı olsun.

Oy Pusula Rengimiz Beyaz

Pazar günü yapılacak seçimde tüm üyelerimizin teveccühüyle yeniden seçileceğimize inanıyorum. ‘Niyet Hayır Akıbet Hayır’ bu desturla görevimizi yaptık, hedefimiz esnafımıza yol göstermek onlara güven aşılamaktı. Çok şükür bunu gerçekleştirdik ve esnafımızın büyümesi bizi derinden mutlu etti. Bu başarılar el birliği ile inşallah devam edecek. Pazar günü Beyaz Pusulada buluşacağız. Tüm üyelerimizden destek istiyorum. “ dedi.

Ticaret Bakanı Bolat duyurdu: Fahiş fiyatta kapatma cezası geliyor Ticaret Bakanı Bolat duyurdu: Fahiş fiyatta kapatma cezası geliyor