ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan Esra Erol'da bugün dramatik anlar yaşandı. 3 çocuk babası Cahit Durmuş, 3 çocuğunu alıp evden kaçan eşi Büşra Durmuş'u arıyor. Programa canlı bağlanan Cahit Durmuş, eşinin sosyal medya bağımlılığı nedeniyle evden kaçtığını söyledi.

Cahit Durmuş, eşi Büşra Durmuş'un günün büyük kısmını telefonda ve sosyal medyada geçirdiğini ve bu durumun aile hayatını olumsuz etkilediğini ifade etti. Durmuş, eşinin son zamanlarda kendisine ve çocuklarına ilgi göstermediğini ve ev işlerini ihmal ettiğini de dile getirdi.

Mutluluğun ve Refahın Sırrı: Bu Bitki Evinizden Eksik Olmasın! Mutluluğun ve Refahın Sırrı: Bu Bitki Evinizden Eksik Olmasın!

Yaşadığı bu zor durumu Esra Erol'un programında dile getiren Cahit Durmuş, eşinin nerede olduğunu bilmediğini ve kendisine dönmesini yalvardığını söyledi.

Eşinin sosyal medya bağımlılığı nedeniyle evden kaçtığını söyleyen Cahit Durmuş'un dramatik hikayesi, ATV Esra Erol'da izleyicileri duygulandırdı. Programda Büşra Durmuş'un bulunması için çağrıda bulunuldu.