Esra Erol Haberleri

Esra Erol haberleri ve güncel Esra Erol gelişmeleri, Esra Erol ile ilgili tüm video, Esra Erol fotoğrafları ve Esra Erol haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


GENEL

Esra Erol'da bu hafta, Sadettin Dağaslan'ın eşi Ayşe Dağarslan'ın uyurken evden kaçması ve onu terk etmesi şoke etti. Ayşe Dağarslan...

GENEL

3 çocuk babası Cahit Durmuş, eşi Büşra Durmuş'un sosyal medya bağımlılığı nedeniyle evden kaçtığını Esra Erol'da anlattı. Büşra Durmuş nerede?

KAHRAMANMARAŞ

Esra Erol'da programına başvuran Şaban Elmas, eşi Burcu Elmas'ın Fenerbahçe sevgisi yüzünden evden kaçtığını söylemişti. Şaban Elmas yıllar sonra eşinden...

GENEL

ATV'nin programı Esra Erol'da bir kayıp vakası daha! 18 yaşındaki Rabia Sude Gezen, kayıp. Ailesi, internette tanıştığı bir kişi tarafından...

GENEL

Kocaeli'nde ortadan kaybolan Elmas Delikkaya'yı ailesi ATV'nin Esra Erol programında arıyor. Görüntüler ve bilgiler yayında!

MAGAZİN

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da, Elazığ'dan gelen Yunus Varsak'ın eşi Aysun'un başka biriyle kaçtığı iddiası, canlı yayında büyük yankı uyandırdı.

GENEL

Esra Erol'da gündeme gelen olayda, Yeşim Suvan'ın kızı Manolya'nın spor hocasıyla kaçışı ve ortaya çıkan aile içi dramaya dair detaylar.

GÜNDEM

Esra Erol'da şaşırtıcı anlar! Kocasıyla yüzleşen kadın, pırasa kelimesiyle bayılttı. Sunucu Esra Erol'un şaşkın bakışları arasında yaşanan olay, herkesi şaşırttı.

SİNEMA / DİZİ

Esra Erol'un programında yaşanan şok edici an: Kayıp Emel'in hikayesi sırasında telefon bağlantısındaki kadının osurması. İzleyiciler, Esra Erol'un profesyonelliğini konuşuyor!

KAHRAMANMARAŞ

Esra Erol'da yaşanan Hatice Altundağ olayı! Baba Hüseyin Altundağ, kızının kaybolduğunu ve evlendiği kişiyle kaybolduğunu öne sürdü. Detaylar haberde.

GENEL

Sosyal medya fenomeni Gül, Esra Erol'da Ömer ile yaşadığı dramatik olayı anlattı: "500 bin TL paramdan oldum." Detayları öğrenin.

KAHRAMANMARAŞ

Esra Erol'da programına katılan Kahramanmaraşlı Zerda Hanım'ın balayında yaşadığı olaylar ve eşinin terk edişi hakkında şaşırtıcı detaylar.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl