Esra Erol Sadettin Dağaslan kimdir? Sadettin Dağaslan - Ayşe Dağaslan olayı nedir? Esra Erol Sadettin Dağaslan kimdir? Sadettin Dağaslan - Ayşe Dağaslan olayı nedir?

Kocaeli'nde yaşayan eden Elmas Delikkaya, 2 Nisan 2024 tarihinde evinden ayrıldıktan sonra bir anda ortadan kayboldu. Ailesi, günlerdir kendisinden haber alamayınca çareyi ATV'nin sevilen programı Esra Erol'da aramaya karar verdi.

AİLE CANLI YAYINDA FERYAT ETTİ

Elmas Delikkaya'nın kaybolmasıyla ilgili Esra Erol'da canlı yayına çıkan aile, gözyaşlarına boğuldu. Kızlarının bir an önce bulunmasını ve sağ salim evlerine dönmesini dileyen aile, izleyicilerden de yardım istedi.

ESRARENGİZ KAYBOLMA OLAYI

Elmas Delikkaya'nın neden ve nasıl kaybolduğu hala bilinmiyor. Aile ve Esra Erol ekibi, Elmas'ın bulunması için tüm imkanları seferber etti.

İZLEYİCİLERDEN YARDIM İSTENİLDİ

Esra Erol'da canlı yayını izleyenlerden Elmas Delikkaya'yı gören veya hakkında herhangi bir bilgisi olanların 0850 252 55 55 numaralı telefonu aramaları veya www.atv.com.tr adresinden bilgi vermeleri rica edildi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Elmas Delikkaya'nın kaybolması, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. #ElmasDelikkayaKayıp etiketiyle yapılan paylaşımlar, kısa sürede Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girdi.