Çayırova'da ikamet Yılmaz Kaya, ATV'nin ünlü programı Esra Erol'un canlı yayınına katılarak kayıp gelini Hatice Kaya'yı arıyor.

Kocaeli Gebze'de yaşayan Hatice Kaya, 13 Ağustos gecesi işten dönüşünden sonra bir anda ortadan kaybolmuştu. Endişeli kayınpederi, kızının dönmesi için yardım çağrısında bulundu. 

aya, torunu ve oğlunun sağlık sorunları nedeniyle gelinin eve dönmesinin acil olduğunu vurguladı.

TAKSİ ŞOFÖRÜ HATİCE KAYANI'NIN SON GÖRÜLDÜ YERİ ANLATTI

Programın ilginç bir anı, Hatice Kaya'yı son gördüğünü iddia eden bir taksi şoförünün telefonla programa katılmasıyla yaşandı.

Taksi şoförü, Hatice'yi Çayırova bağlantı yolunda yürürken gördüğünü belirtti. Daha sonra Hatice'ye yardım etmek amacıyla onu taksiye aldığını ve çorba içirdiğini söyledi.

Ardından taksi durağına getirerek sabaha kadar beklemesini söylediğini anlattı. Ancak sabah uyandıklarında Hatice'nin ortadan kaybolduğunu gördüklerini dile getirdi.

HATİCE KAYA'NIN TUHAF SÖZLER

Hatice Kaya'nın taksiciye söylediği son sözler de dikkat çekti. Hatice, kendisine yardım eden kişiye "Benimle ilgilenme, başın belaya girer" dedi.

Bu tuhaf ifade, kayıp olayının gizemini daha da arttırdı. Kayıp gelini Hatice Kaya'nın akıbeti hala belirsizliğini koruyor.

Zeka Testi:: Jilet gibi keskin gözleri olanlar farklı karpuzu 7 saniyede buluyor Zeka Testi:: Jilet gibi keskin gözleri olanlar farklı karpuzu 7 saniyede buluyor

SEYİRCİ HATİCE'Yİ BULDU

Esra Erol'u sıkı takiple izleyen bir izleyici, kayıp Hatice'yi parkta otururken buldu.