ATV'nin sevilen programı Esra Erol, dün de izleyicileri ekran başına kilitledi. Her gün yeni bir umut, her gün yeni bir hikaye... Esra Erol ve ekibi, kayıpların izini sürmeye ve yuvaları kurtarmaya devam ediyor.

ÜÇ ÇOCUK ANNESİ TÜLAY GÜNEY GİZEMLİ BİR ŞEKİLDE KAYBOLDU!

Tülay Güney, üç çocuk annesi, gözlerden kaybolduğunda herkesi şoke etti. Songül tarafından kaçırıldığı iddia edilen Tülay'la ilgili gerçekler, Esra Erol'un titiz çalışmaları sonucunda gün yüzüne çıktı. Acılı aile, kavuşmanın eşiğinde, umutlarını yitirmeden bekliyor.

Esra Erol Sadettin Dağaslan kimdir? Sadettin Dağaslan - Ayşe Dağaslan olayı nedir? Esra Erol Sadettin Dağaslan kimdir? Sadettin Dağaslan - Ayşe Dağaslan olayı nedir?

MAHMUT'UN EŞİ NEZAKET STÜDYODA!

"Beni dövüyor" diyen Mahmut'un eşi Nezaket'in stüdyoda olacağı duyuruldu ve herkes nefesini tuttu. Esra Erol, bu karmaşık ilişkinin perde arkasını aralamak için tüm sorulara yanıt arayacak.

KAÇIRILAN KIZLAR AİLESİNE KAVUŞACAK MI?

Arkadaşı Selen tarafından kaçırılan kızlarını arayan anne-baba, Esra Erol'un desteğiyle çocuklarına kavuşmanın hayalini kuruyor. Ali'nin eşi Tuğçe'nin ortadan kayboluşu ise yürek burkan bir diğer olay. 3 Nisan'dan beri haber alınamayan Tuğçe'nin akıbeti, herkesi endişelendiriyor.

Esra Erol ve ekibi, bu yürek parçalayan hikayelerde ailenin yanında olacak mı? Kayıplar ailelerine kavuşabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı Esra Erol'da!