Esra Erol'un popüler programında son yaşanan olaylar, İsa ve Nigar çiftinin evlilikleri ve Mustafa Baloğlu'nun getirdiği kaymak konusuyla gündemi salladı.

Canlı yayın sırasında İsa'nın Mustafa Baloğlu tarafından getirilen kaymağı yemesi ve ardından Nigar'ın bu duruma şu şekilde anlattı:

esra-erol-kaymak_11

Nigar, evlerinin zor koşullarda geçtiğini iddia etti. Tek bir odada yemek yapmak ve yatmak zorunda kaldıklarını, hatta çamaşır makinesinin bile olmadığını dile getirdi. İsa'ya "Çok konuşma, seni ısırırım" şeklindeki sert tepkisi ise ekrandaki gerilimi gülme krizine neden oldu.

esra-erol-kaymak_22

Bu anlaşmazlık, İsa ve Nigar'ın evliliklerindeki gerilimi açıkça ortaya koydu. Mustafa Baloğlu'nun getirdiği kaymak sadece yüzeydeki bir sorun gibi görünüyordu; asıl mesele çiftin evliliklerinde artan gerilim ve anlaşmazlıklardı.

Elektrik Faturanızı Düşürmek İçin Çamaşır Makinesindeki 5 Altın Kural! Elektrik Faturanızı Düşürmek İçin Çamaşır Makinesindeki 5 Altın Kural!

esra-erol-kaymak_33

Esra Erol'un programında bu tür konuların canlı yayında tartışılması, izleyiciler için oldukça ilginç ve tartışmaya açık bir hale getirdi. İsa ve Nigar çiftinin geleceği, programın takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

esra-erol-kaymak_44

esra-erol-kaymak_55

Editör: İsa Aslantaş