68. Eurovision Şarkı Yarışması'nda İsviçre adına sahneye çıkarak birinciliği kazanan Nemo Mettler, sosyal medya hesabından Türkiye'deki hayranlarına özel bir mesaj gönderdi.

Hakimin dosyası kabarık çıktı: Yasak aşk, uyuşturucu partisi, rüşvet.. Hakimin dosyası kabarık çıktı: Yasak aşk, uyuşturucu partisi, rüşvet..

"UMARIM YAKINDA BİRBİRİMİZİ GÖRÜRÜZ"

İsviçreli sanatçı, sosyal medya üzerinden yayınladığı videoda, "Merhaba, ben Nemo. Türkiye'deki dostlarıma ve hayranlarıma sevgilerimi iletiyorum. Umarım yakın zamanda buluşur, hasret giderir ve müziğin keyfini birlikte çıkarırız" ifadeleriyle duygularını paylaştı. Mettler’in bu sıcak mesajı, Türk hayranları tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.

BAHÇELİ'DEN SERT ELEŞTİRİLER

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin bu haftaki grup toplantısında Eurovision Şarkı Yarışması'na dair sert açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, İsviçre adına yarışan ve birinci olan Nemo Mettler'i hedef alarak, "2024 yılı Eurovision şarkı yarışması, insanlığın karşı karşıya kaldığı tehditleri gözler önüne sermiştir. Sanattan ziyade siyasi içerikli olan bu yarışma, ahlaki çöküşün göstergesidir. Erkekle kadın arasındaki üçüncü türün gündeme gelmesi, marjinalliğin korkunç boyutlara ulaştığını kanıtlamaktadır. Birinci olan erkek sanatçının tüylü ceket ve pembe saten etekle sahneye çıkması, utanç verici bir yozlaşmanın göstergesidir. Eğer buna çağdaşlık deniyorsa, biz de bu anlayışın batmasını diliyoruz" şeklinde sert eleştirilerde bulundu.

Editör: İsa Aslantaş