Fatih Terim, Panathinaikos ile Anlaşma Sağladı

Fatih Terim, Yunanistan ekibi Panathinaikos ile 1.5 yıllık bir anlaşma imzalayarak Atina'ya iner inmez havalimanında Yunan basınına açıklamalarda bulundu.

Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun! Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Lille olabilir! Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun! Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Lille olabilir!

İddialı Açıklamalar

Deneyimli teknik adam, Atina'ya olan memnuniyetini dile getirerek, "Burada olmaktan gerçekten mutluyum. Eşim de gelecek ve burada yeni bir hayata başlayacağız. Nereye gidersem gideyim kazanmak için giderim ve imzalarımı sadece kağıt üzerine atmam, kalbimden gelir. Bu tavrımı ligde de sürdüreceğime inanıyorum" şeklinde iddialı konuştu.

Takımları Tanıyorum

Yeni takımıyla ilgili konuşan Terim, "Başkanla yaptığımız toplantı çok uzun sürmedi, çünkü sahip olduğumuz enerji çok güçlüydü ve bu nedenle buna ihtiyacımız yoktu. Başkan ne istediğini biliyordu ve bana söylediği plan sayesinde düşünmeme gerek kalmadı. Elbette Yunan ligini takip ediyorum ve Panathinaikos, OlympiaKos, AEK gibi takımları tanıyorum. Tüm takımları tanıyorum ama tüm kontrol bende değil, bu yüzden en kısa zamanda takımla tanışıp eksiklerimizi görmek ve bunun üzerinde çalışmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Yeni Bir Hayata Başlayacağız

Geleceği hakkında değerlendirmelerde bulunan deneyimli antrenör, "Panathinaikos yıllardır şampiyon olamıyor. Nereye gidersem gideyim kazanmak için giderim ve imzalarımı sadece kağıt üzerine atmam, kalbimden gelir. Bu tavrımı ligde de sürdüreceğime inanıyorum. Dört takım arasında bir rekabet var, rakiplerimiz hem kaliteli hem de güçlü, onlara saygı duyuyorum. Panathinaikos olarak lig şampiyonluğunu istiyoruz, Avrupa'da başarı istiyoruz, bu yüzden hedefler çok açık. Burada olmaktan gerçekten mutluyum. Eşim de gelecek ve burada yeni bir hayata başlayacağız" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Editörü