Kahramanmaraş'ta taksi ücretlerine zam! Yeni tarife fiyatları 'pes' dedirtti Kahramanmaraş'ta taksi ücretlerine zam! Yeni tarife fiyatları 'pes' dedirtti

Kahramanmaraşlı gazeteci Ömer Faruk Salman ve Emine Uzun 26 Mayıs Pazar günü Çırağan Mabeyn Salonu'nda düzenlenen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Çiftin mutlu günü, aileleri, dostları ve meslektaşlarının da katılımıyla unutulmaz bir kutlamaya dönüştü.

GÖZ KAMAŞTIRICI BİR ATMOSFER

Gelin Emine Uzun'un zarafeti ve damat Ömer Faruk Salman'ın şıklığı, düğüne katılan herkesi büyüledi. Masalsı bir atmosfer yaratan çiftin mutluluğu, tüm konuklara yansıdı. Gece boyunca keyifli müzikler eşliğinde eğlenen davetliler, Emine ve Ömer Faruk'un mutluluğuna ortak oldular.

NİKAH ŞAHİTLERİ

Nikah töreninde çiftin nikah şahitliğini önemli isimler üstlendi. Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Kerem Kocalar, genç iş insanı Aykut Balcıoğlu, çeşitli siyasi parti temsilcileri ve oda başkanları, Emine ve Ömer Faruk'un bu özel gününe şahitlik ettiler.

DÜĞÜN VE ŞAMPİYONLUK COŞKUSU BİR ARADA

Düğün, Galatasaray'ın Konyaspor ile yaptığı maçın olduğu güne denk geldi. Futbol sevgisini paylaşan çift, bu anlamlı günlerinde Galatasaray'ın şampiyonluğunu da büyük bir coşkuyla kutladı. Şampiyonluk kutlamaları düğün salonuna taşınarak, Emine ve Ömer Faruk'un iki büyük mutluluğu bir arada yaşamasına vesile oldu.

Editör: Furkan Tuğrul