banner77

Dünya Mürsel ve Anna-Marie'yi konuşuyor! Dikkat çeken Ukrayna detayı

90'lı yıllara damga vuran Sarah ile Musa aşkından sonra sosyal medyada taşıyan Anna-Marie ve Mürsel çifti, gazetelerde manşetlerden düşmüyor. Tanıştıktan sonra katıldıkları reality şovda evlenen çift, sosyal medyada bir hayli popüler. Çift dört gözle bekledikleri mutlu haberlerini takipçilerine duyururken, işgal altındaki Ukrayna detayı dikkat çekti.

Dünya Mürsel ve Anna-Marie'yi konuşuyor! Dikkat çeken Ukrayna detayı

1990'ların sonunda farklı ülkelerden iki "ergen"in aşkı uzun süre gündemden düşmedi: Elbette İngiliz kızı Sarah ve Kahramanmaraşlı Musa'dan bahsediyoruz. 1997 yılında popüler tatil beldesi Alanya'da başlayan aşk, yalnızca Türk medyasında değil, yurt dışında da manşetleri süslemişti. Ailesiyle birlikte tatile Türkiye'ye gelen ve o dönem henüz 13 yaşında olan Sarah, gönlünü garson Musa Kömeağaç’a kaptırmıştı. Musa ise o dönem 18 yaşındaydı. Her güzel tatil gibi Sarah'nınki de bitti ve ailesiyle ülkesine döndü. Tatil bitse de Sarah ile Musa'nın aşkı bitmedi, genç âşıklar yazışmaya ve görüşmeye devam etti. Çift kısa süre sonra evlilik kararı aldı ve Sarah'nın ailesinin de onayıyla evlendi. Ancak durumun basına sızması üzerine Musa, küçük yaştaki kızı alıkoymak suçundan 28 gün süreyle hapse girdi. Çiftin çocukları olsa da çalkantılı ilişkileri bir türlü rayına girmedi ve yollar ayrıldı. Ancak "Sarah ile Musa" kalıbı, 90'ları hatırlayan kesimin hafızına yer etti ve bir türlü silinmedi.

ŞİMDİ MODA ABD'Lİ ANNE-MARIE VE ANTALYALI MÜRSEL

Şimdiyse iki farklı ülkeye ait olsalar da aşklarıyla manşetleri süsleyen bir başka çift var: ABD'li Anne-Marie ve Antalyalı Mürsel. Sosyal medyada tanışan çift, daha sonra katıldıkları reality şov ile isimlerini dünyaya duyurdu. Son olarak bebek bekleyen çift, mutlu haberi takipçilerine duyurdu.

İŞTE ELON MUSK'IN HEDEFİ!Türkiye'deki Twitter kullanıcılarını bekleyen değişimHaberi Görüntüle

GÖKHAN JOHN 11 NİSAN'DA DÜNYAYA 'MERHABA' DEDİ

Anne Marie Campisi ve Mürsel Mistanoğlu, doğumunu heyecanla bekledikleri ilk çocuklarını kucağına aldı. Campisi, oğulları Gökhan John'un 11 Nisan'da taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya geldiğini duyurdu. Bir dizi fotoğraf paylaşan çift, oğullarının beş hafta erken doğduğunu ancak durumunun 'harika' olduğunu yazdı, "Sadece 2 kilo 400 gramlık ve 46 santimetrelik küçük bir adam" diye ekledi.

İŞGAL ALTINDAKİ UKRAYNA'DA DÜNYAYA GELDİ

Anna, taşıyıcı annenin durumunun da gayet iyi olduğunu yazdı, "Onunla tanışabildim ve o harika bir kadın!" diyerek takipçilerini bilgilendirdi. Ayrıca Ukrayna'da oğullarını güvenli bir şekilde almalarına yardımcı olduğunu söylediği Dinamo Projesi'ni de öve öve bitiremedi. Bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Anna, şunları da ekledi:

"Ukrayna'ya seyahat etmek, Ukrayna'da kalmak için güvenli bir yer bulmak ve ülke içinde seyahat etmek de dahil olmak üzere lojistiği tepeden tırnağa planladılar. Tüm bu zaman boyunca benimleydiler."

EVLİLİK DIŞI ÇOCUKLAR İLİŞKİYİ BİTME NOKTASINA GETİRDİ

Aslen Antalyalı olan Mürsel ve Nebraska doğumlu olan Anna, hobi olarak arıcılıktan zevk almaları ve ortak yönleri sayesinde bağ kurdu. Çift, doğuma uzanan yolculuklarını ve taşıyıcı anne kullandıkları konusunda açık davrandı. Anna'nın ayrıca önceki ilişkisinden Joey, Gino ve Leo adlı üç oğlu bulunuyor.

Anna'nın evlilik dışı doğan çocukları nedeniyle, Mürsel'in Türkiye'deki ebeveynleri tarafından evliliklerinin onaylanmamasına neden olmuştu. Mürsel önce düğünü iptal edip Türkiye'ye döndü, ancak daha sonra geri döndü ve Anna ile evlendi.

SEBEBİ ORTAYA ÇIKTI!Yolcu uçağını şoke eden hareket düşürmüşHaberi Görüntüle

'ÇILGIN VE YOĞUN BİR 2 YIL'

Anna geçen haziran ayında Instagram'da yaptığı paylaşımla aşklarına adeta saygı duruşunda bulundu. Anna paylaşımında, "İki yıl önce bugün Mürsel ilk kez ABD'ye indi! Zaman uçup gidiyor! Çılgın ve yoğun bir 2 yıl oldu" diye yazdı.

"90 Day Fiancé" adlı reality şov programı, ilk olarak 12 Ocak 2014'te TLC'de yayınlanmıştı. Televizyon şovu, sekiz sezon boyunca izleyiciYLE buluştu. Sekizinci sezon, 6 Aralık 2020'de yayınlandı.

FIRTINALI AŞK

İkisi de 39 yaşında olan Anna-Marie ve Mürsel, sosyal medyada tanıştı. Aralarındaki dil engeline rağmen birbirine âşık olan çiftten Anna, Türkiye'ye geldi. Anna'nın Türkiye gezisinden yalnızca dört ay sonra Mürsel, evlilik teklifinde bulundu. Çift sonsuza dek mutlu olmayı dört gözle beklese de, Mürsel'in ailesi Anna Marie'nin geçmiş ilişkisinden olan üç çocuğundan haberdar değildi.

Aile, Anna Marie'nin evlilik dışı çocuk sahibi olmasını asla onaylamadığını açık açık söyledi. Bunu üzerine çiftin arası bozuldu ve Mürsel Türkiye'ye döndü. Ancak çiftin ayrılığı uzun sürmedi, ABD'ye geri dönen Mürsel ile Anna dünyaevine girdi. Çift, şimdiye mutluluklarını gözlerini yeni dünyaya açan oğulları ile taçlandırmaya hazırlanıyor.

Anna-Marie, sosyal medyadaki 318 bin takipçisiyle eşi Mürsel'le olan yaşamlarından paylaşımlarda bulunuyor. "Anna-Marie Mistanoglu Campisi" adını kullanan televizyon yıldızının paylaşımları, takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuluyor. Mürsel'in ise Instagram'da 52 bine yakın takipçisi bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67