Rusya Haberleri

Rusya haberleri ve güncel Rusya gelişmeleri, Rusya ile ilgili tüm video, Rusya fotoğrafları ve Rusya haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


DÜNYA

Rusya'da üst düzey komutanlar, 9 Mayıs Zafer Günü Töreni'nde Vladimir Putin'i selamlamadı.

EKONOMİ

Rusya'nın petrol ihracatını durdurma kararı, uluslararası piyasalarda dengeleri değiştiriyor. Türkiye'de akaryakıt fiyatlarındaki muhtemel etkiler yakından takip ediliyor.

DÜNYA

Putin'in Şubat'taki Türkiye ziyareti, Ukrayna barış müzakereleri ve diplomatik gelişmelerle öne çıkıyor. Resmi tarih henüz açıklanmadı.

DÜNYA

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısında son durum: 2 köy kontrol altında, Ukrayna ordusu kayıplar verdi, 34 insansız hava aracı imha edildi.

DÜNYA

Rusya Devlet Başkanı Putin, nüfus düşüşünü önlemek için ailelere "en az üç çocuk" çağrısı yaptı.

DÜNYA

Rusya'nın Yakutistan bölgesindeki uçak kazasında, Polar Havayolları'na ait uçak pist yerine donan nehirde acil iniş yaparak 30 yolcu ve 4...

DÜNYA

Türkiye ve Rusya, Trakya'da 2024'te tamamlanması planlanan enerji merkezi ile stratejik bir işbirliği başlatıyor. Türkiye, doğalgazda merkez ülke olma yolunda...

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'in davetine icabet ederek, Soçi'ye seyahat ediyor. Türkiye-Rusya ilişkileri ve Tahıl Koridoru gündemde.

SİYASET

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin, 4 Eylül'de Soçi'de kritik görüşmeye hazırlanıyor. Tahıl anlaşması ve Ukrayna gündemde.

DÜNYA

ABD, Ukraynalı pilotlara F-16 eğitimi sağlayarak Ukrayna'nın savunma kapasitesini güçlendiriyor. Hollanda ve Danimarka'dan 61 F-16 teslimi yaklaşıyor.

GÜNDEM

Rusya BM Daimi Temsilci Yardımcısı, tahıl anlaşması için Batı'ya 7 şart sundu. Yaptırımların kaldırılması ve lojistik desteğin sağlanması talep edildi.

GÜNDEM

Rus Su-25 uçağının Azak Denizi'ne düşmesi ve pilotun kurtulmasıyla ilgili olayın detayları ve yetkililerin açıklamaları.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl