Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 1955 yılında doğan Selim Cüce, ilçenin sevilen isimlerinden biri olarak yerel siyasette önemli bir rol üstleniyor. Göksun Ortaokulu mezunu olan Cüce'nin hayatı, sadece kuyumculuk mesleğiyle sınırlı kalmadı, aynı zamanda çiftçilik ve kamu görevlerini de içine aldı.

BAŞARILI BİR SİYASİ KARİYER

Cüce, 24 yıl boyunca Göksun Ziraat Odası Başkanlığı gibi önemli bir görevde bulunarak çiftçilerin sesi olmuştur. Bu süre zarfında tarımın ve çiftçilerin haklarını savunarak ilçe tarımının gelişimine katkı sağlamıştır. Ayrıca, Türk Kızılay'ında da aktif rol alarak toplumsal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetlerine destek vermiştir.

Selim Cüce, sahip olduğu liderlik vasıflarıyla Yeniden Refah Partisi'nin önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Parti içinde gösterdiği aktif katılım ve yönetimdeki başarısı, ona Göksun Belediye Başkanlığı için adaylık kapısını açmıştır.

YEREL SEÇİMLERDE ZAFER KAZANDI

31 Mart 2024'te gerçekleştirilen yerel seçimlerde Selim Cüce, Göksun halkının büyük destekleriyle Yeniden Refah Partisi'nin adayı olarak seçimlere girmiştir. Aldığı yüksek oy oranıyla Göksun Belediye Başkanı seçilen Cüce, ilçenin yeni yönetimini üstlenmiştir.

AİLE HAYATI

elim Cüce, evli ve 5 çocuk babasıdır. Ailesine olan bağlılığı ve toplumla kurduğu sağlam ilişkilerle tanınmaktadır.

Kahramanmaraş'ta Yol Sorunu Çözülüyor: Başkonuş Caddesi Asfalt Yenileniyor! Kahramanmaraş'ta Yol Sorunu Çözülüyor: Başkonuş Caddesi Asfalt Yenileniyor!

Göksun'un yeni belediye başkanı Selim Cüce, ilçenin kalkınması ve refahı için kararlılıkla çalışmalarına devam etmektedir.