Erkoç’ tan Kasiad’ a ziyaret

Erkoç’ tan Kasiad’ a ziyaret

Erkoç ve Tanrıverdi, KASİAD’ın danışma ve yönetim kurulunun müşterek toplantısına konuk olarak katıldılar.


Ülke gündemine ait konuların görüşüldüğü toplantı sonrasında, konuşan Erkoç, “Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği’nin danışma ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte olmaktan son derece memnun olduğunu belirtti.”


Erkoç, iş adamlarının görüş ve düşüncelerine daima saygılı olduğunu, her konuda el ele vererek sorunların aşılmasında yardımcı olacağını belirtti. Dahasonra Erkoç, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ve kurul üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.


Toplantı sonrası açıklama yapan KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ise, “Davetimize icabet ederek bizimle birlikte olmanızdan son derece memnun oldum. Şehrimizin sorunlarının giderilmesinde KASİAD olarak daima beraber olacağımızın bilinmesini isterim diyerek kurul üyeleri adına teşekkür ederim” dedi. 
Toplantıya, danışma kurulu üyeleri Ahmet Duran Balsuyu, Mehmet Hanefi Öksüz, A.Kadir Kurtul, Atilla Kanbur, Mahmut Arıkan ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hacı Kamil Uncu, kurul üyelerimiz Erol Büyükdereli, Uğur Toka, Cihangir Çalık, Ahmet Serkan Tanrıverdi ve Genel Sekreter Ahmet Görgülü hazır bulundular.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 07:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63