Kahramanmaraş Piazza’Da, Huzurevi Sakinleri “Kaçma Birader” Filmini İzledi

Kahramanmaraş Piazza’Da, Huzurevi Sakinleri “Kaçma Birader” Filmini İzledi

Kahramanmaraş Huzurevi sakinleri, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Yaşlılar Haftası etkinliğiyle unutamayacakları bir gün yaşadı.Her özel günü, o günün anlam ve önemine uygun etkinliklerle kutlayan Kahramanmaraş’ın ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi Piazza, Yaşlılar Haftası nedeniyle Kahramanmaraş Huzurevi sakinlerini misafir etti.
Piazza Yönetimi tarafından ağırlanan 15 huzurevi sakini, kendileri için hazırlanan etkinlik programıyla unutamayacakları güzellikte bir gün geçirdi.
“KAÇMA BİRADER” FİLMİNİ İZLEDİLER
Huzurevi sakinleri, Bursa Kebap Evi’ndeki yemeğin ardından Cinemaximum’unda, film izleme keyfini yaşadı. Huzurevi sakinleri, Defne Deliormanlı ve Murat Kaman’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde Zafer Algöz, Melek Baykal ve Emrah Kaman’ın oynadığı “Kaçma Birader” adlı macera-komedi filmini izledi.
Piazza’da geçirdikleri anları “Huzurevindeki günlük yaşamın durağanlığından keyifli bir kaçış” olarak tanımlayan misafirler, dolu dolu bir gün geçirmelerini sağlayan AVM yöneticilerine, konukseverlikleri ve kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2016, 08:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63