Sizler tepinmeye devam edin. Bizim Şehidimiz var!..

Sizler tepinmeye devam edin. Bizim Şehidimiz var!..

Mardin Nusaybin ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hakan Duygal’ın Kahramanmaraş’taki baba ocağına ateş düştü.


Daha kaç gün oldu ki şunun şurasında peşpeşe uğurladığımız üç şehidimizi ebediyete uğurlayalı. Daha diğer şehitlerimizin yasını tutamadan bir daha şehit ateşi düştü Kahraman Şehrime. Bir bir yolcu ediyoruz goncaları. Birileri tepişedursunlar biz verdiğimiz Şehitlerimizi uğurlayalım. Başımız sağolsun sade vatandaş. 


Nusaybin ilçesinde 3 silah arkadaşıyla birlikte şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hakan Duygal’ın (35) şehit haberi, Onikişubat ilçesi, Binevler Mahallesi’nde oturan annesi Ayşe Duygal’a ve 5 Nisan Mahallesi’nde oturan eşi Sibel Duygal’a askeri yetkililerce bildirildi. Şehidin baba evine Türk bayrağı asıldı. Haberin duyulması üzerine şehidin evine gelen komşuları taziyede bulundu.
Meyra, Mustafa ve Şükrü Buğra adında 3 çocuğu olduğu öğrenilen şehidin yakınları acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu.
3 erkek kardeşi olan şehidin babası Şükrü Duygal’ın daha önceden vefat ettiği öğrenildi. Şehidin cenazesi yarın öğle namazına müteakip defnedilecek.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2016, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner73