HaberTürk ve ATV ekranlarında izleyicileri şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Esra Erol'un programında, 18 Eylül tarihinde baba evinden kaybolan Emel'in hikayesi ekranları salladı. Ancak, bu trajik olayın anlatıldığı yayında, beklenmedik bir olay yaşandı.

canli-yayin_1

ŞOKE EDEN AN!

Emel'in kayıp olduğu programın telefon bağlantıları sırasında, bir kadın ağlarken bir anda osurdu. Ekran başındakiler bu beklenmedik duruma şok olurken, Esra Erol'un profesyonelliği ve ciddiyeti ise övgü aldı. Olay, HaberTürk ve ATV ekranlarında yaşandı.

canli-yayin_2

HaberTürk'ün canlı yayınında ve gazeteci Oya Çebi'nin "Haftalık" programında daha önce de 'gizemli ses' olarak adlandırılan osuruk olayı gündeme gelmişti. Bu sefer bu olay gündüz kuşağı programlarına sıçradı. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında bir kadının osurması izleyicileri şaşırttı.

canli-yayin_3

EMEL VE EŞİ YÜZYÜZE GELDİ!

Esra Erol, son yayında Emel'in kaybolma hikayesini ekrana taşıdı ve Emel ile eşini karşı karşıya getirdi. Emel'in kaçtığı erkek Adem de yayına bağlandı. Ancak, beklenmedik bir şekilde Adem'in eski dini nikahlı eşi Hatice'nin telefon bağlantısı sırasında osurması olayı daha da ilginç hale getirdi.

canli-yayin_4

Perşembe akşamlarının yeni fenomeni "Kül Masalı" reytinglerde zorlanıyor! Perşembe akşamlarının yeni fenomeni "Kül Masalı" reytinglerde zorlanıyor!

ESPRİYLE KARIŞAN CİDDİYET

Hatice'nin hızlı konuşması sırasında gelen osurma sesi, izleyicileri güldürürken, programın sunucusu Esra Erol'un ciddiyetini koruması büyük takdir topladı. Anlık espriyle karışan ciddiyet, programa farklı bir boyut kazandırdı ve izleyicileri ekran başına kilitledi.

BAŞARILI SUNUCULUK!

Esra Erol'un programındaki bu olay, beklenmeyen durumlarla başa çıkma becerisi ve ciddiyetini koruma yeteneğiyle öne çıktı. İzleyiciler, yaşanan esprili anın ardında Esra Erol'un başarılı sunuculuk performansını konuşuyor. Osuruk olayı, Emel'in kaybolma hikayesini anlatan programı unutulmaz kıldı.

canli-yayin_5