Andırın Haberleri

Andırın haberleri ve güncel Andırın gelişmeleri, Andırın ile ilgili tüm video, Andırın fotoğrafları ve Andırın haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Büyükşehir Belediyesi, Andırın’da ilçe merkezinin yanı sıra Başdoğan, Anacık, Kuzgun, Sumaklı, Köleli, Köklü ve Yeşilova mahallelerinde sürdürdüğü bakım ve onarım...

KAHRAMANMARAŞ

Andırın'da sürücü kontrolünü kaybeden otomobil menfeze uçtu! 2 kişi yaralandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta aşırı yağışlar Karasu içmesuyu kaynağında bulanıklık yarattı. Onikişubat'ta musluklardan akan su içme suyu olarak kullanılmamalı. Kapalı şişe su kullanın.

KAHRAMANMARAŞ

16 Mart Cumartesi günü Kahramanmaraş'ta Andırın ve Pazarcık'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Andırın'da 1 saatlik, Pazarcık'ta ise 4 saatlik kesinti olacak....

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde sürücüsü kontrolünü kaybettiği otomobiliyle şarampole yuvarlanması sonucu 3 kişi yaralandı.

KAHRAMANMARAŞ

AK Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Murat Dal, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aynı zamanda da Kahramanmaraş Büyükşehir...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta AKOM, Andırın ve Türkoğlu'da 4-5 Ocak'ta kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Sel ve su baskınına karşı vatandaşlar dikkatli olmalı.

Andırın ilçesinde şiddetli fırtına ve yağmur, şehir merkezinde etkili oldu. Yüksek kesimlerde yoğun kar yağışı yaşandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Andırın'da başlattığı yol yenileme projeleriyle ulaşımı modernleştiriyor. Bölge sakinlerinin konforu artıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Andırın kırsalında ulaşımı geliştirmek için yoğun bir çalışma yürütüyor. Yol yenileme ve parke uygulamaları tamamlandı, standartlar arttı.

Kahramanmaraş'ta 12 saat önce kaybolan 56 yaşındaki C.K. evinin 5 kilometre metre yakınlarında mezrada jandarma tarafından sağ salim bulundu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş depremi sonrası yaşanan Kayseri taksici dolandırıcılığı davası ve Ahmet O.'nun savunması hakkında haber detayları.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl