Kahramanmaraş'ta doğanın keyfini çıkarabileceğiniz yeni mekan: Çamlıca Turizm Tesisleri! Kahramanmaraş'ta doğanın keyfini çıkarabileceğiniz yeni mekan: Çamlıca Turizm Tesisleri!

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin yaralarını sarmak için ilk saatlerden itibaren itinalı ve cansiperane çalışmalar gerçekleştiren Hasene Vakfı, tarafından yüzlerce yardım tırını, dağıtım aracını ve binlerce fazla gönüllü personelini bölgeye yönlendirdi ve yaşanan felaketin ardından kapanması zor olan yaraları sarmaya çalışmaya çalışıyor.

Depremin ilk saatlerinden itibaren adeta ‘iyiliğe tutunarak’ çalışan Hasene vakfı, YouTube'da kültürel değerlerimize sahip çıkarak çocuklar için hem eğlendirici hem de bilgilendirici çeşitli içerikler üreten isimlerin başında gelen 'Sertaç Abi' ismiyle YouTube'da oyun videoları üreten Sertaç Güngör’ü Kahramanmaraş’a getiriyor.

Yayınladığı videolar milyonlarca kez izlenen ve çocukların 'Sertaç Abisi' olmayı başaran Güngör, 11 Nisan Salı günü saat 16.00’da ‘Hasene Ramazan’ı Abdülhamit Han Cami’nde’ adlı program ile çocuklarla bir araya gelecek.