Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Kafeteryasına Silahlı Saldırı: 7 Yaralı


Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinde bulunan kafeterya önünde meydana gelen silahlı saldırıda ilk belirlemelere göre 2'si ağır olmak üzere toplam 7 kişi yaralandı. Saldırganların yakalanması için polis geniş çaplı araştırma başlattı.

Olay Detayları
Olay, Pamukkale ilçesi Kınıklı Mahallesi'nde saat 16.00 sıralarında gerçekleşti. Hastane bahçesinde bulunan kafeteryaya gelen 2 şüpheli, aralarında husumet bulunduğu iddia edilen bir kişiye rastgele ateş açtı. Saldırıda kullanılan tüfeklerden çıkan saçmalar, saldırıya uğrayan kişi haricinde orada bulunan ve kafeteryanın içerisinde oturan 6 kişiye daha isabet etti.

Mesder Akademi Edebiyat Sohbetleri'nde, Sünbülzade Vehbi'nin hayatı ve edebi kişiliği anlatıldı Mesder Akademi Edebiyat Sohbetleri'nde, Sünbülzade Vehbi'nin hayatı ve edebi kişiliği anlatıldı

Yaralılar Durumu
Saldırıda yaralanan 7 kişi, hızla olay yerine gelen sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri tarafından kafeteryanın yanındaki acil servise taşındı. Tedavilerine başlanılan yaralılardan 2'sinin durumunun ağır olduğu belirtildi. Hayati tehlikesi bulunan bir kişi ise acil ameliyata alındı.

Polis Müdahalesi ve Araştırma
Saldırının ardından polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarından şüphelilerin eşkallerini belirlemek için çalışma başlattı. Ayrıca, bölgede geniş çaplı güvenlik önlemleri alınarak saldırganların yakalanması için araştırma genişletildi. Saldırganların henüz yakalanamadığı belirtiliyor.

hastane-kafeteryasinda-silahli-saldiri-2-si-a-3-16903262_o

hastane-kafeteryasinda-silahli-saldiri-2-si-a-8-16903262_o

hastane-kafeteryasinda-silahli-saldiri-2-si-a-6-16903262_o