Mesder Akademi Edebiyat Sohbetleri'nde, Sünbülzade Vehbi'nin hayatı ve edebi kişiliği anlatıldı Mesder Akademi Edebiyat Sohbetleri'nde, Sünbülzade Vehbi'nin hayatı ve edebi kişiliği anlatıldı

İzmir'de bir anaokulunda hizmetli olarak çalışan F.A. (31) ile Tokat'ta restoranda çalışan U.A. (37), 5 yıllık evliliklerini skandal bir olayla sonlandırdı. İddiaya göre U.A., eşini görüntülü sohbet sitelerinde başka erkeklerle konuşmaya zorladı. F.A. bu teklifi kabul etmeyince U.A., kadın kılığına girip sesini değiştirerek sohbet sitelerinde para kazanmaya başladı.

ŞANTAJ VE TEHDİT İLE PARA ALDIĞI İDDİA EDİLDİ

F.A.'nın, U.A.'nın kendisini şantaj ve tehditlerle para almaya zorladığını da öne sürdü. U.A.'nın, F.A.'nın telefonundan başka kişilerle yazıştığı ve bu yazışmaları kullanarak F.A.'dan para aldığı iddia edildi.

"2 YIL BOYUNCA DELİL TOPLADIM"

Yaşadıklarını anlatan F.A., "Yaşadığımız mağduriyetlerden dolayı delilleri oluşturmam iki senemi sürdü. Delilleri elde ettikten sonra polise ihbar ettim ve boşanma davası açtım." dedi.

"KÜLOTLU ÇORAP GİYİP BACAKLARINI GÖSTERİYORDU"

F.A., eşinin görüntülü sohbet sitelerinde kadın kılığına girerek bacaklarını gösterdiğini ve sesini değiştirdiğini de iddia etti. F.A., "Eşim 2 seneye yakın bu şekilde para kazandı." dedi.

BOŞANMA DAVASI AÇILDI

F.A., 2023 yılının ocak ayında Sakarya'dan Kocaeli'nin Gölcük ilçesine taşındı ve eşinden boşanmak için dava açtı. Boşanma davası halen devam ediyor.

U.A. SUÇLAMALARI REDDEDİYOR

U.A. ise tüm suçlamaları reddediyor ve bu yazışmaları F.A.'nın kendi yaptığına dair savunmada bulunuyor.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Olayla ilgili polis ve savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturmanın sonunda U.A.'nın hakkında ne gibi bir işlem yapılacağı ise merak konusu.

(Kaynak: İHA)