İzmir'in Narlıdere ilçesinde meydana gelen korkunç olay, 14 yaşındaki bir erkek çocuğuna yönelik cinsel istismar suçlamasıyla 4 kişinin tutuklanmasıyla sonuçlandı.

İHA'nın haberine göre, mağdur çocuğun annesi, şüphelilerden ikisinin evini ateşe verdi.

OLAYIN DETAYLARI KAN DONDURDU

2023 yılında, Narlıdere'ye bağlı 2. İnönü Mahallesi'nde yaşanan olayda, 14 yaşındaki M.B., 70 yaşındaki M.B. tarafından cinsel istismara maruz kaldı. Bu korkunç olayı öğrenen 79 yaşındaki H.A., 54 yaşındaki M.N. ve 32 yaşındaki A.G. de çocuğa istismarda bulundu. Ayrıca, şüphelilerin çocuğa istismarı videoya çekerek şantaj yaptıkları iddia edildi.

AİLE ŞOKA UĞRADI

Olayı ailesine anlatan M.B., aile üyelerini dehşete düşürdü. Yaşanan bu korkunç olay karşısında aile, büyük bir öfkeye kapıldı.

ANNE, ŞÜPHELİLERİN EVİNİ ATEŞE VERDİ

M.B.'nin annesi N.Ç., şüpheliler H.A. ve M.N.'nin evlerini ateşe verdi. İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle yangın söndürüldü ve N.Ç. gözaltına alındı. İfadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

POLİS OPERASYONUYLA ŞÜPHELİLER YAKALANDI

Olayın ardından polis ekipleri, Nisan ayında M.B., H.A., M.N. ve A.G.'yi gözaltına aldı. Şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Mağdur çocuk M.B. ise devlet korumasına alınarak sevgi evine yerleştirildi.

Sokak Hayvanlarına Yeni Düzenleme: TBMM'ye Sunuldu! Sokak Hayvanlarına Yeni Düzenleme: TBMM'ye Sunuldu!

(Kaynak: İHA)

Editör: İsa Aslantaş