Ünlü tiyatro oyunu "Amadeus", tam 4 yıldır kapalı gişe sahnelenmesinin ardından Anadolu turnesine çıkmaya hazırlanıyor. Selçuk Yöntem ve Tansu Biçer’in yanı sıra, Dilan Çiçek Deniz ve Özlem Öçalmaz'ın dönüşümlü olarak rol aldığı bu oyun, bugün ve yarın Ankara sahnelerinde izleyicilerle buluşacak. Ardından sırasıyla Bursa, Antalya ve İzmir gibi şehirlerde sahne alarak sanatseverleri ağırlayacak.: Selçuk Yöntem ve Tansu Biçer'in Yer Aldığı Oyunun Ankara Ayağı Başlıyor

Yılmaz Morgül'den Yapay Zeka Karşıtı Protesto: "Yapay Zekaya Hayır!" Yılmaz Morgül'den Yapay Zeka Karşıtı Protesto: "Yapay Zekaya Hayır!"

Bugün ve yarın Ankara sahnelerinde sahnelenecek olan oyun, Selçuk Yöntem ve Tansu Biçer gibi deneyimli oyuncuların performanslarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda Dilan Çiçek Deniz ve Özlem Öçalmaz'ın da dönüşümlü olarak rol aldığı bu oyun, sahne öncesi kulis pozlarıyla da gündemde.

 Ceylan, Özel Bir Davette Sevenleriyle Buluştu

Ünlü şarkıcı Ceylan, önceki akşam katıldığı özel bir davette sahne aldı ve hem kendi eğlendi hem de hayranlarını coşturdu. Sahne öncesi kulisinde çekilen pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Ceylan, Tolga Çam tasarımı kıyafetiyle büyük beğeni topladı.

 Safiye Soyman'dan Bahçe Keyfi: Domates ve Biber Topladı

Ünlü sanatçı Safiye Soyman, Burdur'daki bir bahçede domates ve biber topladığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Videonun altına "Muhteşem bahçemizden, köyden domates ve biber topladım. Sonra el arabasına bindim; bambaşka zevk. Bu içimdeki çocuk ne olacak; hiç gitmesin." notunu düşen Soyman, dostlarından da olumlu geri dönüşler aldı. Seda Sayan ise espriyle dolu bir yorum yaparak Safiye Soyman'a destek verdi.

Kaynak: Hürriyet