''İrem Derici, Bursa Konserinde Macera Dolu Anlar Yaşadı''

Pop müziğinin sevilen ismi İrem Derici, Bursa konserinde yaşadığı olaylarla gündeme geldi. Fiat Doblo ile konserine gelen ünlü şarkıcı, Dobralığı ve enerjisiyle Bursalıları coşturdu.

Dobralı İrem Derici'nin Bursa Konseri
Son zamanların dikkat çeken isimlerinden biri olan İrem Derici, Bursa'da hayranlarıyla buluştu. Yoğun ilgi gören konserde, şarkıcı sahneye yüksek enerjisiyle çıkarak unutulmaz anlara imza attı.

Şarkılarla Coşan Bursa
Konserine "Yansın Geceler" şarkısıyla başlayan Derici, Bursalılara müzik dolu bir gece yaşattı. Repertuarında "Zorun Ne Sevgilim", "Sevgi Olsun Taştan Olsun", "Acemi Balık" gibi popüler şarkıları bulunan sanatçı, duygu yüklü eserleriyle de izleyicilere dokundu.

Talihsizliklerle Dolu Yolculuk
Bursa konserine Fiat Doblo ile gelen İrem Derici, yolda yaşadığı talihsizlikleri de paylaştı. Araba lastiğinin patlamasından telefonunun bozulmasına kadar bir dizi olayla karşılaşan şarkıcı, "Olsun popçusun alırsın yenisini. Bursa’ya gelişimiz alev alan araçla oldu, polis memurları yardıma koştu. Kaldık öyle. Size yetişmek için otostop çekeceğim artık öyle bir noktadayım." şeklinde ilginç anılarını dinleyicileriyle paylaştı.

Polis Yardımıyla Doblo İle Konsere
Bursa'ya gitmek için yaşadığı zorlukları anlatan Derici, polis memurlarının yardımıyla Fiat Doblo ile konsere yetiştiğini belirtti. Konserin ardından Derici, programını alkışlar eşliğinde sonlandırdı.

Sürprizlerle dolu liste! Spotify'da ilk 50 sanatçı açıklandı Sürprizlerle dolu liste! Spotify'da ilk 50 sanatçı açıklandı

20231202aw089888-0