Merak edilen yerel liderlerden biri olan İsmail Arslan'ın hayat yolculuğu, eğitim geçmişi ve kariyeri, toplumda büyük bir ilgi uyandırıyor. İşte İsmail Arslan'ın hikayesi...

Astrolojik zeka haritası: Bu burçlar cehennemde VIP Astrolojik zeka haritası: Bu burçlar cehennemde VIP

İSMAİL ARSLAN KİMDİR ?

1971 yılında Konya'nın Akören ilçesinde doğan İsmail Arslan, eğitimini aynı yerde tamamladı. 1991 yılında Etibank Genel Müdürlüğü'nde Bilecik'te memur olarak iş hayatına adım attı. Askerlik görevini Nevşehir'de jandarma çavuş olarak yerine getirdikten sonra, 1997 yılında Seydişehir Ziraat Bankası'nda şef yardımcısı olarak göreve başladı.

EĞİTİM VE KARİYER YOLCULUĞU

Arslan, eğitimine ara verdiği bir dönemden sonra Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü'nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. Akörenliler Derneği'nde muhasip olarak ve Akören Dergisi'nde yayın kurulu üyesi olarak görev aldı. 2005 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Selçuk Tıp Fakültesi'nde döner sermaye işletme müdür yardımcısı olarak çalıştı.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA UZANAN YOL

Mali işler ve muhasebe sorumlusu olarak görev yaparken, siyasi hayata atılarak belediye başkan adayı oldu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerini kazanarak Akören Belediye Başkanı olarak görevine başlayan İsmail Arslan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu detaylı ve kapsamlı biyografi, İsmail Arslan'ın hayat hikayesini ve başarılarını anlatırken, okuyucuya bilgilendirici ve ilgi çekici bir içerik sunuyor.